02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET Endpoint Çözümlerini Tanıttı
11 Temmuz 2012 Çarşamba 09:30

ESET Endpoint Çözümlerini Tanıttı

ESET, iş ortakları ve bayileriyle bir araya geldiği toplantıda yeni nesil kurumsal güvenlik ürünlerini tanıttı.

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından ESET, İstanbul’da iş ortakları ve bayileriyle bir araya geldi. Toplantıda yeni nesil kurumsal güvenlik ürünleri ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security tanıtılırken, en başarılı bayiler ödüllendirildi.

İstanbul The Marmara Oteli’nde yapılan toplantıda ESET Türkiye CEO’su Alain Soria ve Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, ESET’in en yeni kurumsal ürünleri hakkında geniş çaplı bilgilendirme yaptı. Hızla gelişen teknoloji dünyası, yeni trendler ve kullanıcı beklentileri ile ilgili görüş alışverişinde de bulunulan etkinlikte ESET’in iş ortakları büyük ilgi gösterdi.

Korunmayan kurumlar risk altında

Toplantıda konuşan ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, ESET’in 2012’de 25’inci kuruluş yılını kutladığı belirterek, tüm dünyada ESET ürünlerine yönelik ilginin giderek yükseldiğini, Türkiye’de ise pazar lideri konumlarını başarıyla sürdürdüklerini söyledi. Yeni nesil kurumsal ürünlerin, hızla gelişen siber suç hareketleri karşısında şirketleri daha kapsamlı korumayı hedeflediğini aktaran Soria, ”Korunmayan kurumsal yapılar, büyük risklerle karşı karşıya. Önlem almayanlar önemli kayıplarla karşılaşabilir. Yeni ürünlerimiz ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security, şirketlerin kendi yapıları doğrultusunda özelleştirebileceği çok güçlü güvenlik özellikleri sunuyor” açıklamasını yaptı.

En iyiler ödüllendirildi

Toplantıda en iyi dağıtıcı ve en iyi çözüm ortağı başlıklarıyla iş ortaklarına çeşitli ödüller verildi. En iyi dağıtıcı başlığıyla Denge Bilgisayar, Arena Bilgisayar, Barem Bilgisayar, Beyaz İletişim ve Ekip Elektronik, Eksa Elektronik ve Penta Bilgisayar kuruluşları ödül aldı. En iyi çözüm ortağı başlığıyla ise Eykomtek Bilgisayar, Gegi Bilişim, MCD Bilgisayar, Techinox Bilişim Sistemleri ve Tekur Bilgisayar ödüle layık görüldü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları