25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET Cybersecurity for Mac
20 Aralık 2010 Pazartesi 15:22

ESET Cybersecurity for Mac

ESET, bireysel Macintosh kullanıcılarına yönelik ESET Cybersecurity ürününü piyasaya sundu.

ZyXEL'e Karbon Ayak İzi Onayı
Silverline'dan Black Crystal Serisi
Gözünü Kapa Bas Deklanşöre
God of War®: Ghost of Sparta Çıktı

NOD32 ürünüyle 180 ülkede milyonlarca bilgisayar kullanıcısına dijital güvenlik sağlayan ESET, bireysel Macintosh kullanıcılarını da unutmuyor. ESET Teknoloji Müdürü Richard Marko"ya göre "ESET Cybersecurity, kendine has proaktif tespit teknolojisi ile Mac"intosh"ların güvenliğini arttırıyor. Mac, Windows, Linux gibi çeşitli platformları hedefleyen zararlı yazılımları engelleyebilen Cybersecurity, rakipsiz ve etkili bir güvenlik sunuyor."

ESET Cybersecurity gelişmiş sezgisel motoru sayesinde zararlı yazılımları gerçek zamanlı olarak tespit ederek, kullanıcıları henüz varlığı kesinleşmemiş tehditlere karşı korumayı amaçlıyor. Bilinen zararlı yazılımların yeni varyantlarını ise jenerik imzalar ve proaktif teknolojisi sayesinde tespit ediyor. Öte yandan Cybersecurity, ESET"in tüm diğer ürünlerinde olduğu gibi minimum kaynak tüketiyor. Böylece ESET, hızlı sistem başlangıcı ve güçlü performans sağlayarak, hissedilmeyen ama etkin güvenlik sunuyor.

ESET Cybersecurity 32-bit ya da 64-bit Intel® işlemci gerektiriyor ve Mac OS X 10.5.x (Leopard) ve Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard) sistemlerini destekliyor. ESET Cybersecurity for Mac, www.eset.eu/download adresinden indirilebilir durumda.

ESET, kendini gelişen tehditler ile mücadeleye adamış, son kullanıcılar ve şirketler için güvenlik yazılımı üreten dünya çapında bir firma olarak hizmet veriyor. Proaktif Tehdit Tanıma Teknolojisi (ThreatSense) ve firmanın bayrak gemisi ürünü NOD32 ile antivirüs sektörüne farklı ve proaktif bir yaklaşım getiren ESET, ürünlerinde öne çıkardığı hız, kalite ve düşük kaynak kullanımıyla milyonlarca bilgisayar kullanıcısına güvenlik sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları