24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET, VB100 Ödülünü Aldı
23 Kasım 2011 Çarşamba 14:45

ESET, VB100 Ödülünü Aldı

Siber tehditlere karşı proaktif korumanın lider ismi ESET, İngiltere’nin bağımsız test kuruluşu Virus Bulletin tarafından 70’inci kez ödüle layık görüldü.

NOD32 Antivirus 4 ürünüyle bu ödülü alan ESET, tüm güvenlik yazılımı üreticileri arasında VB100 ödülünü en çok alan firma unvanını taşıyor.


Virus Bulletin resmi yorumlarında ESET NOD32 Antivirus 4 ile ilgili övgülerde bulundu: “Epik çizgisini halen sürdüyor. Kullanımı kolay ve çekici ara yüz, ana hatları kolay anlaşılır, kaputun altında ise ince ayar bölümleri. Test süresince sürprizlere yer vermeyecek şekilde stabil.”

ESET Teknoloji Analisti Jan Vrabec ise şu açıklamayı yaptı: ”ESET NOD32 Antivirüs’ün tüm rakiplerinden daha fazla VB100 ödülü alması ile gurur duyuyoruz. Yetenekli ürün geliştirici ve malware araştırmacılarımıza teşekkür borçluyuz, ESET NOD32 Antivirus, testin başladığı 1998 yılından bu yana hiçbir yaygın virüsü kaçırmadı.”

ESET Eylül ayında ürünlerinin beşinci nesil sürümleri olan ESET Smart Security 5 ve ESET NOD32 Antivirus 5’i piyasaya sürdü.

Virus Bulletin

Virus Bulletin 1989 yılında PC kullanıcılarına yönelik ve özellikle PC’lere bulaşan virüsler ve tespitleri konusuna eğilmek üzere kuruldu. Virus Bulletin, bağımsız olarak antivirüs ürünlerini karşılaştırmalı teste tabi tutuyor. VB Ödülleri zorlu test aşamaları, giriş ücreti talep edilmemesi ve testlere tekrar girişe izin verilmemesi nedeniyle antivirüs piyasası için oldukça prestijli.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları