13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET, CeBIT 2012de
05 Mart 2012 Pazartesi 19:25

ESET, CeBIT 2012'de

ESET 6 Mart Salı günü Almanya’nın Hanover kentinde başlayacak olan dünyanın en büyük teknoloji fuarı CeBIT'e katılıyor.

ESET CEO’su Richard Marko, fuarda Yaşam tarzınızı bağlayın: Daima Açık – Bulutta Yaşam konulu CeBIT Küresel Konferans’ına katılacak. Marko’ya Forbes Magazin, Lufthansa Systems, ProSiebenSat.1, Sky TV ve Tape.tv.’den beş konuşmacı eşlik edecek. CeBIT Fuarı’nda bu yıl gözler özellikle ESET’in yeni kurumsal ürünleri olan ESET Endpoint Security ve ESET Endpoint Antivirus’un üzerinde olacak. Proaktif korumanın öncüsü ve ödüllü NOD32 yazılımının yaratıcısı ESET, 2012 yılında 25. yaşını kutlarken IT yöneticilerini, yeni çözümlerin BETA sürümlerini denemeye davet ediyor.

Çeyrek yüzyıldır, virüslerle savaşıyor

25 yıldır zararlı yazılımlarla savaşta ilk sıralarda geldiklerini belirten ESET CEO’su Richard Marko, “Bu nedenle yenilik bizim dünyamızın bir parçası. Bireysel ve kurumsal kullanıcılar karmaşık korumaya günümüzde her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyorlar. Bunun için mobil zararlılara, hedefli saldırılara ve diğer internet kaynaklı tehditlere hızlı tepki verebilmek için dünyanın çeşitli bölgelerinde araştırma merkezleri kuruyoruz. Dahası suçların engellenerek daha güvenli bir sanal dünya için eğitimin ön planda olduğunu düşünüyoruz" açıklamasını yaptı. 

Standta aktiviteler var

ESET standında bir dizi gösteri ve aktivite de gerçekleştirilecek. Alman Sihirbaz Christian de la Motte, Dijital Dünyada Güvenlik temalı bir gösteri hazırladı, Tanınmış usta oyuncular ziyaretçileri sanal dünyada oyun oynarken nasıl güvende kalacakları konusunda bilgilendirecekler.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları