02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ernst & Youngda 4 Yeni Ortak
17 Temmuz 2007 Salı 12:15

Ernst & Young'da 4 Yeni Ortak

Dünyanın en büyük denetim ve danışmanlık şirketlerinden Ernst & Young’da, 4 Türk yönetici, Şirket Ortağı oldu.

Ernst & Young kariyer planlama sistemi çerçevesinde, Türkiye'de kıdemli müdür ve direktör olarak görev yapmakta olan Müge Öner, Erdem Tecer, Arzu Pişkinoğlu ve Ersin Erdem, Ernst & Young Güneydoğu Avrupa Bölgesi ortakları arasına katıldı.

Müge Öner - Kurumsal Finansman (Transcation Advisory Services)
Ernst & Young Türkiye Kurumsal Finansman Bölümü’nde Direktör olarak görev yapan Müge Öner, Şirket birleşme ve satın almaları, satış danışmanlığı, yeniden mali yapılanma, şirket değerlemeleri ve fizibilite çalışmaları alanlarında uzman olup bu konularda yerel ve uluslararası müşterilere hizmet veriyor.

Arzu Pişkinoğlu – Risk Yönetimi Danışmanlığı Hizmetleri (Risk Advisory Services)
Ernst & Young Türkiye’nin Risk Yönetimi Danışmanlık Bölümü’nde Direktör olarak görev yapan Arzu Pişkinoğlu; kurum bazında risk yönetimi, iç denetim, usulsüzlüğün önlenmesi ve araştırılması ile operasyonel performans geliştirme projelerinde uzmandır.

Ersin Erdem – Vergi Hizmetleri
Ernst & Young Türkiye Vergi Bölümü’nde Kıdemli Müdür olarak görev yapan Ersin Erdem, şirket birleşme ve satın almaları, özel inceleme ve kurumsal yapılandırma alanlarında çok sayıda çalışmada yer almış olup bireysel vergi hizmetleri, dolaylı vergi hizmetleri, vergi danışmanlığı ve tam tasdik hizmetlerinin yanı sıra uluslararası vergi hizmetleri alanlarında uzmandır.
Erdem Tecer – Bağımsız Denetim Hizmetleri
Ernst & Young Türkiye Denetim Bölümü’nde kıdemli müdür olarak görev yapan Erdem Tecer, özellikle otomotiv, otomotiv yan sanayi, ve elektrik endüstrilerindeki şirketlerin denetim ve özel inceleme çalışmalarında yer almış olup. SPK mevzuatı ile Uluslararası Muhasebe Standartları’nda uzmandır.


Ernst & Young Hakkında

Profesyonel hizmetlerde dünya lideri olan Ernst & Young, kamuoyunun profesyonel hizmet şirketlerine ve finansal raporlama kalitesine olan güvenini artırmaya kararlıdır. 140 ülkedeki 114,000 çalışanı ile güvenilirlik, kalite ve profesyonelliği her zaman ön planda tutarak, denetim, muhasebe, vergi ve kurumsal finansman odaklı geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. İş dünyasında karşılaşılabilecek çeşitli konulara ilişkin yaklaşımı ve Ernst & Young hakkında daha detaylı bilgiye www.ey.com/perspectives adresinden ulaşabilirsiniz. Ernst & Young, her biri ayrı birer tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited’e üye firmalardan oluşan küresel bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları