25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erkan Akdemire Liderlik Onur Ödülü
22 Nisan 2011 Cuma 10:55

Erkan Akdemir'e Liderlik Onur Ödülü

Avea CEO'su Erkan Akdemir'e, 8. Liderlik Zirvesi'nde Liderlik Onur Ödülü verildi.

Eduplus tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Liderlik Zirvesi, ünlü işadamları ve başarı hikayeleri yaratan şirket yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Zirvede Avea CEO"su Erkan Akdemir, Liderlik Onur Ödülü"nü Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu"nun elinden aldı.

Yerli ve yabancı firmaların CEO"larının geleneksel buluşma noktası haline gelen Liderlik Zirvesi"nin 8"incisinde, Aclan Acar, Ahmet Bozer, Erkan Akdemir, İzzet Karaca"nın da aralarında bulunduğu 30 üst düzey yönetici başarı sırlarını anlattı. İstanbul Sheraton Maslak Otel"de düzenlenen konferansta lider olabilmenin incelikleri, iş adamı ve şirket yöneticileri tarafından katılımcılarla paylaşıldı.

Yeni Çağın Lider Modeli: Değişimi Yöneten, Müşteri Odaklı ve Teknolojiyi Kullanan başlıklı oturumda konuşma yapan Erkan Akdemir, liderliğin tanımını ve bir liderde olması gereken özellikleri katılımcılarla paylaştı.

Avea CEO"su Erkan Akdemir; "İdeal lider modeli, zaman içerisinde sürekli değişiyor. Günümüzde tüketici davranışlarını değiştirecek, yeniden şekillendirecek adımları atabilecek liderlere ihtiyaç var. Gelişmelere ve sorunlara kendini soyutlayarak dışarıdan bakan yönetici yerine, artık fırsat inşa eden yönetici tipi öne çıkıyor. Zirve"de katılımcılarla bu yeni lider tipini konuştuk. Avea olarak; kurumumuz içinde sorumluluk taşıyabilecek yeni liderler ortaya çıkarmaya özen gösteriyoruz. Yenilikçi fikirlere sahip, daha fazla sorumluluk üstlenmek isteyen çalışanlarımızı destekliyoruz. 8"inci Liderlik Zirvesi"nde bana layık görülen Liderlik Onur Ödülü"nü kurumum adına kabul ediyor, bu güzel organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları