29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ericssonda Görev Değişimi
15 Şubat 2012 Çarşamba 23:14

Ericsson'da Görev Değişimi

Özgür Tohumcu, 1 Şubat 2012 itibariyle Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölge Başkanı Anders Runevad ile birlikte İngiltere merkez ofisinde çalışacak olan Özgür  Tohumcu, aynı zamanda bölgenin yönetim kurulunun bir üyesi oldu.

1972 doğumlu olan Özgür  Tohumcu, 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, New York Eyalet Üniversitesi’nde İşletme ve Pennsylvania Üniversitesi’nde Teknoloji Yönetimi yüksek lisans programlarını tamamladı. 1996 yılında çalışma hayatına başlayan Özgür  Tohumcu, Amerika’da Sapient ve CGI danışmanlık şirketlerinde yönetici olarak  çalıştı. 2005 yılında Ericsson Türkiye ve İsrail pazar biriminde Sistem Entegrasyonu ve Multimedya’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Özgür Tohumcu, 1 Nisan 2010 tarihinde Ericsson Türkiye Ülke Müdürlüğü’ne atandı. 

Evli ve iki çocuk sahibi olan Özgür Tohumcu, 1 Şubat 2012 itibariyle Ericsson Batı ve Orta Avrupa Bölgesi Satış Organizasyonundan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak çalışma hayatına devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları