18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ericsson Mobility Worldde Parti Zamanı
19 Aralık 2007 Çarşamba 15:30

Ericsson Mobility World'de Parti Zamanı

Ericsson Türkiye’nin 2001 yılında faaliyete geçirdiği Ericsson Mobility World, 14 Aralık 2007 Cuma günü bir parti ile Polaris Plaza’daki binasına veda etti.

Ericsson Türkiye’nin 2001 yılında faaliyete geçirdiği ve 6 yıl içinde Katma Değerli Servisler (VAS) sektörünün yaratılması ve oldukça büyük bir pazar haline gelmesinde kilit rol oynayan Ericsson Mobility World, 14 Aralık 2007 Cuma günü muhteşem bir parti ile Polaris Plaza’daki binasına veda etti.

Ericsson Mobility World, Fikrim var diyen firma veya bireylere gerek mekan, gerek teknik gerekse yabancı pazarlara açılmak için iş desteği sağlayarak altı yıl içinde İletişim dünyasının yaratım dünyası olma misyonunu başarıyla gerçekleştirdi. Done İletişim, Başarı Teknoloji, Figen Yazılım Evi, 121 Metre İletişim Hizmetleri, Parkyeri İletişim ve LogoSempa Bilgi İşlem başta olmak üzere pek çok iş ortağı; 2500 metrekarelik alanda modern mimari tasarım ve geniş sosyal olanaklar sunan Mobility World’de küçük ekipler halinde çalışmaya başlayıp, bağımsız şirketler kuracak kadar büyürken, dünya çapında ödüller kazanan pek çok projeye de imza attı. Çok oyunculu, çoğul endüstrili iletişim sektöründe eskisinden daha hızlı, daha esnek, daha yaratıcı ve daha yetkin bir mobil dünyanın şart olduğunu bilen Ericsson, bir devri kapatıp yeni bir tanesinin kapılarını aralarken, iş ortaklarına en iyi imkânları sağlamaya da farklı şekillerde devam edecek.

İletişim dünyasını geleceğe taşırken çevreye saygı ve eğitime destek konularında her zaman duyarlı davranan Ericsson, binadaki tüm eşyaları Hemalhemsat.com'un Ofis Satışları hizmeti aracılığı ile satışa çıkarttı. Ericsson, satıştan elde edilecek tüm geliri WWF-Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na; satış sonrasında kalan mobilyaları ise Ericsson Türkiye’nin Sosyal Sorumluluk Ortağı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlıyor. Açık artırma www.hemalhemsat.com adresinde devam edecek.


Hemalhemsat.com'tan Ofis SatışlarıZeliha Sunal’ın sahne aldığı ve saat 22:30’a kadar müzik ve eğlence ile devam eden Ericsson Rewind Party’ye, 2001 yılındaki açılış partisine katılan tüm eski dostları, 6 yıl içinde geleceği birlikte şekillendirdiği iş ortakları, operatörler, Ericsson çalışanları ve sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları