29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eric Winegardner, İK Zirvesinde
29 Ocak 2009 Perşembe 14:43

Eric Winegardner, İK Zirvesi'nde

Yeni nesil işe alım konusunda uzman olan Eric Winegardner, zirvede işe alımda marka gücü ve online kariyer dünyası hakkında konuşacak.

52 ülkede 5000"den fazla çalışanı ve 44 yerel sitesi ile dünyanın ilk ve en büyük kariyer sitesi olan ve Sen bir CV"den daha fazlasın! yaklaşımıyla www.monster.com.tr Türkiye sitesini açan Monster, adayları ve işverenleri kendilerine değer katacak fırsat ve elemanlarla buluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda adayların kariyer gelişimlerinde ve işverenlerin aday arayış süreçlerinde onlara rehberlik ediyor. www.monster.com.tr, 11-12 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek 14. İnsan Kaynakları Zirvesi'nde konuşmak üzere dünyaca ünlü kariyer uzmanı Eric Winegardner"ı Türkiye"ye getiriyor. CNN, CNNMoney.com, MSNBC, US News & World Report, Business Week ve Washington Post gibi yayınlar tarafından kariyer uzmanı olarak gösterilen, Amerika"da insan kaynakları sektörünün önemli figürlerinden Eric Winegardner zirvede İşe Alımda Marka Gücü üzerine konuşacak.

Önemli uluslar arası yayınlar tarafından kariyer uzmanı olarak gösterilen Eric Winegardner, online araçlar ve Internet"in işe alım sektörüne etkileri hakkında çok geniş bilgi ve uzmanlığa sahip. Zaman ve enerjisini insanların hayatlarını iyileştirmelerine yönelik ilham vermeye adayan Eric Winegardner, ekibi ile birlikte her yıl binlerce personel alma yetkilisi ve işverene İşveren Marka gücü üzerine konuşmalar yapıyor; müşteri eğitimlerini yönetiyor; işverenlere danışmanlık yapıyor ve online işe alma sanatını kusursuzlaştırmak için binlerce şirketle birlikte çalışıyor. Cincinnati Üniversitesi mezunu olan Winegardner, 2008 yılında İletişim Departmanından Seçkin mezun ödülünü aldı. Boston, Massachusetts"te yaşayan Eric Winegardner, Monster"ın Global Yönetim Merkezi"nde çalışıyor. Winegardner, 2004 yılında Monster grubuna katılmadan önce Amerikan bazlı bir firmada Kuzey Amerika işe alım operasyonlarından sorumlu olarak görev yapmakta idi.
(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları