17 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EPSONun Yeni Ürünleri Piyasada
07 Aralık 2010 Salı 10:49

EPSON'un Yeni Ürünleri Piyasada

Epson'un ödüllü EB-460i, EB-450Wi, EB-450W, EB-440W ve EB-460 modelleri ile projektörde ultra-short-throw dönemi başlıyor

Baskı teknolojileri uzmanlarından Epson, ultra-short-throw yansıtıcı cihazları serisinde yer alan EB-460i, EB-450Wi, EB-450W, EB-440W ve EB-460 modellerini piyasaya sürdü. Özellikle küçük sınıf ve ofisler için çözümler sunan yeni seri ile birlikte ultra-short-throw dönemi Epson ile başlıyor.
Pacific Media Associates tarafından "InfoComm 2010En İyi Ürün" seçilen Epson"un yeni interaktif projektör serisi okullarda veya ofislerde küçük-büyük oda ayrımını ortadan kaldırarak kullanıcıların mükemmel görüntü kalitesi elde etmesini sağlıyor. Çok kısa mesafeden son derece iyi görüntü yansıtma özelliğine sahip yeni projektör serisinde yer alan modeller sunumlarda gözü rahatsız eder derecede kamaştıran ışık ve gölgeleri de minimuma indiriyor.
Eğitimden tekstile; inşaattan otomasyon ve tasarım sektörüne kadar pek çok farklı alanda kullanılabilen serinin EB 450 Wi ve EB 460i modelleri ile birlikte satılan interaktif kalemle kullanım daha da kolaylaşıyor. Cihaz, interaktif kalemi sayesinde fare ihtiyacını ortadan kaldırarak her yüzeyde kolaylıkla kullanılabiliyor.
Seride yer alan modellerin hepsinde mikrofon çıkışı, USB bağlantısı ve Wİ-Fi özelliği bulunuyor. Lamba ömrü uzun olan projektörler aynı zamanda PC"den bağımsız sunumlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.
Pek çok farklı sektör tarafından tercih edilen interaktif projektörleri kurumsal müşterilerine yaptığı demo"larla tanıtan Epson"un bu hizmetinden yararlanmak için 0212 336 03 03 numaralı destek hattını arayabilirsiniz.
Seride yer alan projektörlerin özellikleri…
-16 cm uzaklıktan 70" ekran net görüntü elde ediliyor,
- Elektronik panoya gerek kalmadan yansıtmaya uygun herhangi bir duvar kolaylıkla kullanılabiliyor,
-Epson"n 3LCD teknolojisi ile en doğru renklerle mükemmel görüntü kalitesi elde ediliyor,
-Gözü kamaştıran ışık ve gölgeleri ortadan kaldırıyor,
-Mikrofon takılabiliyor,
-Hızlı bir şekilde açılıyor kapanıyor,
-İnteraktif kalemi ile fare ihtiyacını ortadan kaldırıyor,
-Projektör kurulum kiti ile kullanımı daha kolay.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları