25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Epson’dan Bulut Bilişimde Baskı Çözümü
21 Ekim 2011 Cuma 16:50

Epson’dan Bulut Bilişimde Baskı Çözümü

Pek çok Epson mürekkep püskürtmeli yeni model yazıcılar Google Bulut baskı teknolojisi ile birlikte geliyor.

Epson kullanıcıları yeni teknoloji ile mobil durumda, yani hareket halinde bile, Google Bulut Baskı hizmetini kullanarak, cep telefonu veya tabletlerdeki Gmail, Google Docs veya diğer desteklenen uygulamalar sayesinde zahmetsizce baskı alabiliyor. Chromebook kullanıcıları da sürücü veya kabloya gerek kalmadan yeni teknolojiyle birlikte gelen Epson mürekkep püskürtmeli (inkjet) yeni model yazıcılardan diledikleri dokümanı yazdırabiliyor.

Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat, Google Bulut Baskı uygulaması ile ilgili şunları söyledi; “Epson olarak, kullanıcılarımıza mümkün olan maksimum değeri veriyor ve onların ihtiyaçlarına odaklı teknolojiler geliştiriyoruz. Epson’un kurumsal ve ev ofisleri için ürettiği teknoloji harikası yazıcılar, Google Bulut Baskı’nın sunduğu opsiyonlarla birleştirilerek, yoğun çalışanların diledikleri yerden diledikleri zaman baskı almasını sağlayarak onları özgürleştiriyor. Diğer bir deyişle Epson, kullanıcılarını yüksek teknolojinin sunduğu olanaklar sayesinde mobil hale getiriyor.”

Google Ürün Yönetimi Direktörü Mike Jazayeri ise Google Bulut Baskı hizmetini, kullanıcıların herhangi bir sürücü ya da PC bağlantısına gerek kalmadan, herhangi bir yazıcıdan, herhangi bir cihazdaki, herhangi bir uygulama sayesinde baskı alımına olanak sağlamak amacıyla geliştirdiklerini ve Epson teknolojisinin bunu desteklemesinden büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Kusursuz mobil deneyim sunan Google Bulut Baskı, Epson’un mürekkep püskürtmeli (inkjet) yeni model yazıcılarıyla birlikte kullanıcılara sunuluyor. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları