05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Epsonda İkili Lamba Teknolojisi EB-Z8000
06 Mart 2012 Salı 01:20

Epson'da İkili Lamba Teknolojisi EB-Z8000

Dünyada bir ilk olan ikili lamba teknolojisi ile üretilen bu yeni seri, ev ve ofis uygulamalarında harikalar yaratıyor…

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri alanının öncü markası Epson, 20 yıllık teknoloji birikimini yüksek parlaklıktaki eşsiz projektör ailesiyle taçlandırıyor. Dünyanın ilk ikili lambalı WUXGA (Widescreen Ultra Extended Graphics Array - bir geniş ekran görüntü sistemi) projektör serisi Epson EB-Z8000, geliştirilmiş güçlü 6000 lümen parlaklığı ve öncü 3LCD teknolojisi ile en iyi görüntü kalitesinin tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Epson Türkiye Projeksiyon ve Video Ürün Sorumlusu Mustafa Akmaz, yeni projektör serisiyle ilgili olarak, “EB-Z8000W serisi çok yönlü fonksiyonlarıyla rakiplerinden ayrılıyor. Seride yer alan cihazlar, tablolar ve ofis uygulamaları, CAD grafikleri, flaş animasyonları, HDTV, HD video ve çok ekranlı sunumlara kadar dijital içerik için çok çeşitli kullanım alanları sunuyor. Z8000’i iç ve dış mekanlarda, hatta gün ışığında bile kullanmak mümkün” diyor.

Dijital sinema kalitesi artık evinizde

Epson’ın tüm modellerinde yer alan ve öncüsü olduğu 3LCD teknolojisiyle çarpıcı renk ve parlaklık seviyesine ulaşan Epson EB-Z8000’i benzerlerinden ayıran özellikleri bunlarla sınırlı değil. Birleşik Epson Cinema Filter teknolojisine sahip Epson EB-Z8000W renk aralığı, film yapımcılarının gerçekte amaçladığı şekilde hassas ve sadık renk reprodüksiyonunu sağlıyor. Böylece dijital sinemada kullanılan DI renk standardını bu projektör ailesiyle yakalamak oldukça kolay. Epson, Renkli Işık Çıkışı özelliğiyle kullanıcılara, renk performansını değerlendirmek için basit, doğru ve kolay bir yol da sunuyor.

Her kontrast gölgesi sunumunuza yansıyor...

Seride yer alan ürünler, sadece evde sinema keyfi yaşatmakla kalmıyor, ofislerde de olağanüstü şıklıkta sunumlar hazırlamanızı kolaylaştırıyor. Nasıl mı? Epson’un yenilikçi optik teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesi sağlarken, projektörün otomatik irisi, her kontrast gölgesini sunumunuza yansıtmanıza yardımcı oluyor. Z8000 serisi ayrıca, 7000 lümen ve 5,000:1 kontrast oranına kadar renkli ışık çıkışı, gölgeler ve ışığın yanı sıra küçük baskı ve şekiller için mükemmel grilik ölçeği seçenekleri de sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları