27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Epson Ürünlerine TIPA Ödülü
25 Haziran 2007 Pazartesi 12:56

Epson Ürünlerine TIPA Ödülü

Avrupa Fotoğraf ve Görüntüleme Dergileri Birliği (TIPA), Epson Pro 3800 ile Epson P-5000 Multimedia Storage Viewer ürünlerini alanlarında en iyisi seçti.

Epson, Fotoğraf ve Görüntüleme Dergileri Birliği (TIPA) tarafından her yıl gerçekleştirilen Avrupa"da En İyi Fotoğraf ve Görüntüleme Ödülleri kapsamında bu yıl da ödül aldı. TIPA jüri üyelerinin kalite, performans ve fayda kriterlerini göz önüne alarak yaptıkları değerlendirmelerde Epson Stylus Pro 3800 "Avrupa"nın en iyi uzman fotoğraf yazıcısı"; Epson P-5000 Multimedia Storage Viewer da en iyi depolama yedekleme ürünü seçilerek ödüle layık görüldü.

TIPA, bünyesinde Avrupa"nın en büyük ve saygın 31 fotoğraf, görüntüleme ve teknoloji dergilerine yer veriyor. Her biri kendi alanında birer uzman olan dergilerin editörleri, fotoğraf ve görüntüleme ürünlerini test etmek ve Avrupa"nın en iyilerine karar vermek üzere yılda bir kez toplanıyor.

TIPA jürisi tarafından Avrupa"nın en uzman fotoğraf yazıcısı seçilen Epson Stylus Pro 3800, yüksek kaliteli mürekkep teknolojisi, performansı ve esnek kullanım özellikleriyle öne çıkıyor. Jüri üyeleri, ödüle layık gördükleri ürünle ilgili görüşlerini şöyle ifade ettiler: "Epson Stylus Pro 3800 yeni fotoğraf tarama teknolojisi sunan 17" genişliğinde bir yazıcı olma özelliğine sahip. Epson UltraChrome K3 mürekkep teknolojisi, yeni renk pigmentlerinin yanı sıra, 3 düzeyli siyah mürekkep kullanımına olanak tanıyor. " 1" yazıcı başlığı fotoğraf ve mat siyah mürekkebin otomatik olarak yüklenmesini ve devreye girmesini sağlıyor. Güzel sanatlar, ve 1.5 mm kalınlıkta kağıtlarla uyumluluğu sayesinde geniş kağıt desteğine sahip Epson Stylus Pro ile A6"dan A2 boyuta kadar baskı yapabiliyor.

En iyi depolama yedekleme ürünü seçilen Epson P-5000 Multimedia Storage Viewer ise, taşınabilir cihazlarda dünyanın ilk 4 renkli filtre sistemine sahip olma özelliğine sahip. Böylelikle dijital görüntüler daha net ve daha parlak şekilde izlenebiliyor.

Jüri üyeleri, P-5000 Multimedia Storage Viewer"ı 80 GB"lik depolama kapasitesi, photo fine izleme kalitesi ve çok yönlü kullanım özelliği nedeniyle ürünü ödüle layık gördüler. Cihazın JPEG ve RAW dosyaları ile değişik video ve audio formatları desteklemesi Epson P-5000 Multimedia Storage Viewer"ı gerçek bir multimedia cihazı haline getiriyor. P-5000"de bulunan tam USB desteği de daha hızlı transfer olanağı sağlıyor.

Epson Avrupa Stratejik Pazarlama Başkanı Barbara Kuhr, Epson ödüllerine ilişkin olarak :"Epson, üstün dijital görüntüleme teknolojisini, hem profesyoneller, hem de fotoğraf çekmekten keyif alan amatörler kullanıcılar için sürekli geliştiriyor. Ar-Ge çalışmaları ve yenilikçilik anlayışıyla, Epson, basım ve görüntüleme ürünlerinde hak ettiği ön sıralarda yer alıyor. Bu ödüller, en iyi kalitede dijital görüntüleme teknolojisi sunan Epson"ın fotoğraf profesyonelleri tarafından tercih edildiğinin önemli bir kanıtı. TIPA"nın tüketicilere verdiğimiz taahhütlerimizi yerine getirmemizi ve bu pazardaki yeniliklerimizi ödüllendirmiş olmasından büyük gurur duyuyoruz." dedi.

Epson, geçen yıl da Epson Perfection V750, Epson Stylus Photo RX640 ve Epson UltraChrome K3 ürünleriyle TIPA tarafından 3 ödüle birden layık görülmüştü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları