18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Epson Hepsi-Bir-Arada’yı Daha da Küçülttü
07 Aralık 2011 Çarşamba 15:28

Epson Hepsi-Bir-Arada’yı Daha da Küçülttü

Dijital görüntüleme ve baskı teknolojileri uzmanı Epson, hepsi-bir-arada (small-in-one) serisi yazıcılarından Epson Stylus SX435W’yu Türkiye pazarına sundu...

Sx435W, Epson'un önceki en küçük hepsi bir arada ürün serisindeki modellerinden yüzde 39 daha ufak olmasıyla dikkat çekiyor... Şık ve tarz sahibi tasarımının yanı sıra son derece az yer kaplaması sayesinde bu ürün, her türlü ev ortamına kolaylıkla uyuyor. Ayrıca bu küçük “hepsi bir arada”nın ambalajı da yüzde 25 daha küçük olduğundan, çok daha az atık çıkararak çevreye olan olumsuz etkiyi de azaltmış oluyor.

 

Dört ayrı mürekkep kartuşunu kullanarak sadece biten rengi değiştirebilmeniz bu cihazı her açıdan uygun maliyetli hale getiriyor. DURABrite Ultra Mürekkep, stüdyo kalitesinde fotoğraflar basmak ve canlı, net metin belgeleri üretmenize yardımcı oluyor. Windows 7, Windows Vista ve Mac OS ile uyumlu otomatik wi-fi kurulumu, dizüstü ve masaüstü bilgisayarların kablosuz yazdırma için yapılandırılmasını son derece kolaylaştırıyor.

 

Ağ ayarlarını otomatik yapıyor

Yapılandırmak için gereken bağlantı ayarlarını otomatik olarak kendisi bulan Epson Stylus SX435W, ağ ayarları ve USB kablo bağlantısı ile uğraştırmıyor. Böylece birçok kullanıcı, evinin her yerinden hızlı ve etkin baskı, kopyalama ve tarama yapma özgürlüğüne kavuşuyor.

Fotoğraflarınızı bilgisayar kullanmadan basın

Stylus SX435W 3,6 cm'lik renkli LCD ekranı, entegre hafıza kartı yuvası, kullanışlı menü komutlarıyla bilgisayar kullanmadan fotoğraflarınızı kolaylıkla basabilmenizi sağlıyor. Böylece bilgisayarların açılmasını beklemenize de gerek kalmıyor. Doğrudan bir hafıza kartından baskı alabiliyor olmak çok daha fazla esneklik ve kolaylık sağlıyor.

 

iPrint uygulaması ile uyumlu olan SX435W, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan fotoğraflarınızı ve belgelerinizi kablosuz olarak hızlı ve kolay bir şekilde basabilmenizi sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları