16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
En Yaratıcı Üniversite Öğrencileri Seçiliyor
15 Ekim 2007 Pazartesi 11:02

En Yaratıcı Üniversite Öğrencileri Seçiliyor

Honda, En Yaratıcı Kim? yarışmasında öğrencilere, Honda Civic Hybrid veya 6 yıl/150.000 km. Honda Garanti konularında yaratıcılıklarını gösterme fırsatı sunuyor.

Honda, En Yaratıcı Kim? yarışmasında öğrencilere, Honda Civic Hybrid veya 6 yıl/150.000 km. Honda Garanti konularında yaratıcılıklarını gösterme fırsatı sunuyor. Proje Dökümanı, Görsel ve Video kategorilerinde düzenlenen yarışmaya katılımcılar akıllarına gelen ilginç fikirleri paylaşarak, bir ilan, poster, web sitesi tasarlayarak veya bir el kamerası hatta bir cep telefonu ile video hazırlayarak yarışmaya katılabilecekler.

Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ümit Karaarslan En Yaratıcı Kim? yarışması ile ilgili şunları söyledi: “Honda olarak, dünyaya ve Türkiye’ye sunduğumuz üstün teknoloji ürünlerimiz ve hayallerin gücü felsefemiz çerçevesinde gençlerimize yaratıcılıklarını göstermeleri için bir fırsat vermemiz gerektiğini düşünüyorduk. En Yaratıcı Kim yarışmasını düzenlememizdeki en büyük amacımız üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını gösterecekleri bir platformda buluşturmaktı. Yarışmada insanlara daha yaşanabilir bir dünya sunmak için doğaya saygılı, Kyoto protokolünden haberdar, geleceği düşünen, az fosil yakıt tüketen Civic Hybrid ve Türkiye otomobil piyasasına kazandırdığımız ilklerden olan 6 yıl/150.000 km. Honda Garanti konuları ile de güzel bir projeye adım attığımızı düşünüyorum.”

www.enyaraticikim.com web sitesinde gerçekleşecek oylamaların ardından jüri değerlendirmesi sonucunda 6 Yıl/150.000 km Honda Garanti ve Honda Civic Hybrid konularında; En Yaratıcı Proje Dökümanı, En Yaratıcı Görsel ve En Yaratıcı Video kategorilerinde toplam 6 adet ödül verilecek.

15 Ekim 2007 Pazartesi günü başlayan yarışmaya başvurular 3 Aralık 2007 tarihine kadar yapılabilecek. Çalışmalar 31 Aralık tarihine kadar oylanabilecek. Ödül kazananlar www.enyaraticikim.com web sitesinde 28 Ocak 2008 tarihinde ilan edilecek ve kazananlar ayrıca özel olarak bilgilendirilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları