25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
En İyi İçerik Servisi Telekomda
01 Aralık 2010 Çarşamba 12:26

En İyi İçerik Servisi Telekom'da

Türk Telekom, iletişim alanında dünyanın en iyilerinin belirlendiği "World Communication Awards 2010"da En İyi İçerik Servisi kategorisinde dünya iletişim ödülü kazandı.

İletişim alanında dünyanın en iyilerinin belirlendiği organizasyonda aldığı ödülle uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekleyen Türk Telekom bu ödüle, yakınsama stratejisi doğrultusunda grup şirketi Sobee tarafından geliştirilen I Can Football oyunu, oyunun Tv"de canlı yayınlanması, proje için yapılan iletişim çalışmaları ve müşterilere ulaştırılırken kullanılan yakınsama teknolojileri nedeniyle layık görüldü.
World Communication Ödüllerinin küresel iletişim sektörünün hızlı gelişimine paralel olarak hayata geçirdikleri yakınsama stratejisinin başarısı olduğunu belirten Türk Telekom CEO"su K. Gökhan Bozkurt şunları söyledi: "Küresel iletişim sektörü hızla ses, veri ve görüntü gibi farklı iletişim teknolojilerinin tek platformdan verilmesini sağlayan yakınsama teknolojilerine yönelirken, biz de ülkemizde bu alanda öncülüğü üstlendik. . Bu sayede geliştirdiğimiz ürün ve hizmetler ile müşterilerimize değer yaratmaya odaklandık. Değer yaratma hedefiyle gerçekleştirilen bu projelerin aldığı uluslararası ödüller ile başarılarını taçlandırıyor. Uluslararası alanda art arda gelen ödüllere The Worlds Communication Awards En İyi İçerik ödülünü eklemekten gurur duyuyoruz."
Sobee Genel Müdürü, Mevlüt Dinç ise dünyanın ilk 11"e 11 online futbol oyunu olan "I Can Football" ve Sobee"nin çalışmaları hakkında bilgi verirken, "Türk Telekom bünyesine katılmamızın Sobee"ye ve Türk oyun sektörünün geleceği yönünde büyük katkılar sağlayacağına ilk günden beri yürekten inanıyorduk. Bugün ulaştığımız 735 bin kişilik üye sayısı ve sitemizin aylık 3 milyon ziyaretçisi, bu konuda yanılmadığımızı kanıtlıyor. Aldığımız uluslararası ödül de bu başarıyı teyit ediyor" dedi.
Türk Telekom geçtiğimiz haftalarda da World Finance tarafından mükemmel kurumsal stratejilerinin, Ar-Ge"ye yaptığı sürekli yatırımların, sahip olduğu yüksek standartlardaki kurumsal yönetişiminin bir yansıması olarak "Yılın Tam Entegre Telekom Operatörü","Sabit Hat Operatörü" ve "Yılın Telekom İnovasyonu" ödülleri olmak üzere üç dalda ödül almıştı. Güney Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika"da telekomünikasyon sektörünün en başarılı ve yenilikçi kuruluşlarının belirlendiği, Dubai"de faaliyetlerini sürdüren SAMENA Telecommunication Council tarafından da 2010 yılının En İyi Sabit Hat Operatörü olarak seçilen Türk Telekom son olarak İngiltere"nin prestijli ödüllerinden Best Business Awards"da da, Vitamin Bağışı ile eğitim destek projesi ile "En İyi Yenilik" ödülünün sahibi olmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları