28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emre Mermer, IACE Zirvesinde
27 Aralık 2010 Pazartesi 12:00

Emre Mermer, IACE Zirvesi'nde

Dükkan'ın kurucusu Emre Mermer, Şirket Günleri Zirvesi'ne Türkiye'den davet edilen tek girişimci olarak katıldı.

IACE (Arap İşadamları Enstitüsü) tarafından düzenlenen zirvede bu yıl, şirketlerin rekabetle mücadele etme yöntemleri tartışıldı. Tunus"un Hammam-Sousse şehrinde IACE (Arap Şirket Yöneticileri Enstitüsü) tarafından düzenlenen Şirket Günleri Zirvesi"ne Türkiye"den katılan tek konuşmacı olan Dükkan"ın kurucusu Emre Mermer, Arap işadamlarına Dükkan"ın kuruluş ve gelişim hikayesini anlattı.
Yirmi Beşincisi düzenlenen zirvenin amacı, Arap girişimciler ve dünyanın dört bir köşesinden gelen kendi işadamları arasında bir uzlaşma ortamı sağlamak, akademisyenler, politikacılar ve işadamlarını aynı platformda buluşturmak olarak açıklandı.
Bu yıl "şirketlerin yüzleşecekleri rekabet zorlukları" konusunu gündemine alan zirvede konuşan Mermer, "Rekabet ortamında farklılaşmak için sürecin her biriminde inovatif olmak gerekiyor. Bu finanstan pazarlamaya satın almadan üretime kadar kendine özgü ve taklit edilemeyen bir yapıyı doğal olarak oluşturuyor" dedi. Aynı zamanda bir Endeavor girişimcisi olan Mermer, bir girişimci olarak karşılaştığı zorlukları, marka olarak belirlediği stratejileri ve Endeavor girişimcisi seçilene kadarki süreçleri işadamlarıyla paylaştı.
Zirvenin Tunus Başbakanı Mr. Mohamed Ghannouchi tarafından yapılan açılışa çok sayıda bakan da katıldı. Zirvenin diğer konuşmacıları arasında Mr. Jean-Pierre Raffarin, Hedi Jilani, Abderrahamane Mebtoul (Cezayir), Philippe de Fontaine Vive, Gianni Demechelis Ömer Africa (Fas), Chokri Ghanem (Libya), Donald Kaberuka ve Fransız Kalkınma Ajansı Genel Müdürü ve ünlü reklamcı Jacques Séguéla da yer aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları