23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emin Pastanelerinden Pastacılık Kursları
28 Şubat 2008 Perşembe 16:54

Emin Pastaneleri'nden Pastacılık Kursları

Emin Pastaneleri, büyük ilgi gören pastacılık kurslarını yeniden başlatma kararı aldı. Mart ayında başlayacak üç haftalık kurslar ücretsiz olacak.

Türkiye"nin pastane sektöründeki önemli isimlerinden Emin Pastaneleri, sektörde bir ilk olarak başlattığı pastacılık kurslarının büyük ilgi görmesi üzerine, kursları yeniden başlatma kararı aldı. Mart ayında başlayacak üç haftalık kurslar ücretsiz olacak.

Emin Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Aydın, kurslara sadece pasta yapımını öğretmek olarak bakmamak gerektiğini söyledi. Kurslar sayesinde tüketicilerin gıda hijyeni konusunda da bilinçlendiğine dikkat çeken Aydın, "Kurslara ilk başladığımızda gördüğümüz ilgi, doğru bir girişimde bulunduğumuzu gösterdi. O kadar büyük bir ilgi ile karşılaştık ki, ek kontenjanlar açtık. Toplumun pek çok kesiminden kursiyerlerimiz oldu. Ustalarımız kursiyerlere pastacılık sanatını inceliklerini aktarırken, daha da önemlisi hijyen konusunda bilgileri de paylaştılar" dedi. Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Emin Pastaneleri olarak, aynı zamanda tüketiciyi bilinçlendirmeyi en önemli görevimiz olarak kabul ediyoruz. Bu çabalarımızı düzenlediğimiz ücretsiz pastacılık kursları ile pratiğe geçiriyoruz. 7"den 70"e kursiyerlerimiz kaliteli ve leziz pasta yapmanın püf noktalarını öğreniyor. Kursiyerlerimiz sevdiklerine, yakınlarına enfes bir pasta sürprizi hazırlamanın tüm inceliklerini ustalarımızdan öğrenirken gıda hijyenin önemine de dikkat çekiyoruz. Mart ayında başlayıp üç hafta sürecek kurslarımız için tüm katılımcıları Hadımköy"deki merkez tesisimize bekliyoruz. Kurslarımızın başlangıç tarihi 4 Mart. Üç hafta boyunca her Salı günü saat 16"da ustalarımız kursiyelerimize pastacılığın püf noktalarını aktaracaklar"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları