05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EMC’den VMAX 40K Kurumsal Veri Depolama Sistemi
05 Temmuz 2012 Perşembe 14:30

EMC’den VMAX 40K Kurumsal Veri Depolama Sistemi

Yeni VMAX 40K Kurumsal Veri Depolama Sistemi, sektörde mevcut çözümlerin tümüne göre üç kat daha fazla performans ve iki kat daha fazla kullanılabilir kapasite sunuyor

EMC Karma Bulut (Hybrid Clouds) oluşturma sürecinde olan her boyutta işletmeye yönelik dünyanın en kapsamlı, güçlü, güvenilir ve akıllı veri depolama çözümlerini içeren yeni EMC® VMAX™ Kurumsal Veri Depolama Sistemi Ailesi’ni pazara sunduğunu açıkladı.

Yeni çözüm ailesi devrim yaratan yeni ürün VMAX 40K sektörde mevcut olan çözümlerin tümüne göre üç kat daha fazla performans ve iki kat daha fazla kullanılabilir kapasitenin yanısıra 2.5’’ SAS sürücüler ve MLC (eMLC) flash bellek sürücüleri destekliyor.
Yeni VMAX için Unisphere® yazılımı VMAX çözüm ailesinin operasyonel yönetimini düzene koyuyor ve basitleştiriyor.

VMAX için Yeni Birleştirilmiş Kademeli Depolama (FTS), harici veri depolama ünitelerinin FAST VP (Sanal Havuzlar için Tamamen Otomatikleştirilmiş Veri Depolama Kademelendirme) için kapasite havuzları olarak kullanılabildiği ya da direk bağlı veri depolama ünitelerinin yönetilebildiği, yeni ücretsiz bir özellik.  

VMAX için FAST artık IBM sistemi olan “z” merkezi işlemciyi ve IBM “i” sunucularını da destekliyor. Tüm VMAX çözüm ailesi yeni EMC RecoverPoint™ ile entegre edilebiliyor.

VMAX’in işletim yazılımı Enginuity™’deki yeni gelişmiş özellikler EMC VMAX ailesinin tüm çözümlerinde ve ayrıca 2009 senesinden bu yana satılan EMC VMAX ve VMAXe veri depolama ünitelerinde kullanılabiliyor. 

EMC, EMC  World 2012 etkinliğinde VMAX 10K, VMAX 20K ve ailenin en yeni üyesi olan VMAX 40K’dan oluşan yeni EMC VMAX ailesini pazara sunduğunu açıkladı. Yeni EMC VMAX Family, ilk kez 2009 senesinde pazara sunulmuş, sektörün öncü Virtual Matrix Architecture (Sanal Matris Mimarisi-VMAX) mimarisi üzerinde oluşturulmuş olan kurumsal veri depolama ünitelerinden oluşan kapsamlı bir ürün ve çözüm serisi. Yeni EMC VMAX Ailesi’ni tamamlayan, işlemleri akıcı bir düzene koyan ve pazarda başarısı kanıtlanmış VMAX’i yeni ana sistemlere ve uygulamalara yayan yeni bir dizi yazılım özelliği, müşterilerin mevcut veri depolama varlıklarını entegre ve bütünleşik bir veri depolama kaynakları havuzunda bir araya getiriyor. Ölçeklenebilir VMAX ailesi bir arada, Karma Bulutları kurmak ve konuşlandırmak için en güçlü, en güvenilir, en akıllı ve en verimli kurumsal sınıf bilgi altyapısını sunuyor.

EMC’nin Kurumsal Veri Depolama İş Bölümü Başkanı Brian Gallagher, konuya ilişkin açıklamasında, “Karma Bulut ve Büyük Veri (Big Data) bugün sektörde mevcut olan iki dönüştürme özellikli mega-trend. İşletmelerini daha akıllı ve daha verimli hale getirmek isteyen ve bunun için de bu trendleri benimseyen BT profesyonellerinin sayısı her geçen gün artıyor. VMAX Ailesi son teknoloji çözümlerden oluşan mevcut çözüm portföyünü zenginleştiriyor ve Karma Bulut ortamları için özel olarak tasarlanmış yeni donanım ve yazılım özellikleri sunuyor. Sektör, bulut ve Büyük Veri ile tarihindeki bu en dönüşümsel dönemine girerken, sektörün öncüsü VMAX Ailesi veri depolama pazarında standartları oluşturmaya devam ediyor” dedi.

EMC VMAX Ailesi’nin amiral gemisi, yeni VMAX 40K. Bu çığır açıcı özelliklere sahip yeni ürün, kurumsal veri depolama pazarında performans, kapasite ve ölçeklenirlikte maksimum seviyeleri yeniden belirliyor. Herhangi bir kurumsal sınıf veri depolama ürününe oranla 3 kat daha fazla performans ve 2 kat daha fazla kullanılabilir kapasite sunan VMAX 40K, dünyanın en zorlayıcı büyük veri, hareket işleme, analitik ve bulut bilişim uygulamalarının hiper-konsolidasyonunu destekleyecek şekilde optimize edildi.

Gittikçe daha çok sayıda işletme, bilgileri bulut içinde depolama ve sunma esnekliğini ve seçeneğini sunarken, kritik görevli uygulamalar üzerindeki hakimiyetlerini korumalarına yardımcı olan Karma Bulut modelini tercih ediyor. Karma Bulut işletmelere işlerini daha akıllı ve daha verimli şekilde yürütme fırsatı sunuyor. Yeni EMC VMAX Ailesi ve Enginuity yazılımındaki yenilikler her tür boyutta işletmeye Karma Bulut’un avantajlarından yararlanmak için BT ortamlarını dönüştürme süreçlerinde gerekli zemini ve temeli sağlayacak şekilde tasarlandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları