29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EMC NetWorker 8.0 %50 Daha Hızlı
01 Ağustos 2012 Çarşamba 16:00

EMC NetWorker 8.0 %50 Daha Hızlı

Yeni EMC NetWorker 8.0 ile yedekleme dönüşümünde %50 daha fazla hız sağlanıyor.

Yüksek performanslı mimari ile, %50 daha yüksek yedekleme hızı ve 3 kat daha fazla ölçeklenebilirlik sağlarken; Client Direct ve Data Domain Boost gibi yeni birçok özelliğin entegrasyonunu sağlıyor

EMC, NetWorker Bütünleşik Yedekleme ve Kurtarma Yazılımı’nın yeni sürümünü pazara sundu. Yeni sürüm NetWorker 8.0, EMC’nin yedekleme ve kurtarma konusundaki vizyonunu bugün ve gelecekte BT ortamlarının veri koruma konusundaki ihtiyaçlarını desteklemek için daha da ileriye taşıyor (vision for backup and recovery). İşletmeler, BT altyapılarını bulut bilişim modellerine geçmek ve BT’yi hizmet olarak sunmak için dönüştürdükçe, yedekleme dönüşümü de en önemli temel unsurlardan biri olarak öne çıkıyor. NetWorker bu dönüşüme yönelik BT girişimlerinin gerektirdiği unsurları yerine getirmek için bir dizi yeni özellik ve beceri ile donatıldı.

EMC Yedekleme ve Kurtarma Sistemleri Bölümü’nden Sorumlu Pazarlama Başkan Yardımcısı Shane Jackson konuyla ilgili olarak, “NetWorker 8.0’ın pazara sunulması ile EMC, yedekleme yazılımı ile yedekleme cihazları arasındaki kapsamlı ve etkin entegrasyonun yedekleme ve kurtarmanın geleceğini temsil ettiğine dair vizyonunu açıkça destekliyor. Bu yeni NetWorker sürümü, rakip ürünleri; entegrasyon, performans, ölçeklenebilirlikve BT’yi dönüştürmeye yönelik girişimlere destek olabilmesi açısından çok geride bırakıyor” dedi.

Dünya çapında 23 binden fazla kullanıcısıyla EMC NetWorker, yirmi yılı aşkın süredir işletmelere yönelik yedekleme ve kurtarma çözümleri sektörünün başarısı kanıtlanmış  dayanak noktası haline geldi. Bugün, NetWorker, önemli ölçüde gelişmiş performans ve ölçeklenebilir mimari ile daha da geliştirildi. Yeni sürüm ayrıca EMC Data Domain gibi veri tekilleştirme özellikli depolama sistemleri ile sektörde en etkin biçimde entegre olabilme ve daha çok Microsoft programını destekleme özelliğinin yanı sıra, bulut hizmetlerinin sunulmasını mümkün kılacak yeni çok-kullanıcılı yönetim özelliğini sunuyor.

NetWorker’ın yeni ve gelişmiş özellikleri arasında öne çıkanlar:

•Sunucunun process  süresini azaltan ve 3 kat daha fazla ölçeklenebilirlik sunan, bu şekilde de kullanıcıların mevcut kaynakları ile daha fazlasını yapabilmelerini sağlayan yenilikçi  mimari.

•İstemcilerinin verileri doğrudan uygulama istemcisinden diske yedeklemelerine olanak tanıyan ve performansı %50’ye kadar artıran “Client Direct” özelliği.
•Data Domain’in sistem performansını artırırken yedeklemeyle ilgili tüm iş yüklerine fayda sağlayan NetWorker istemcisi ile DD Boost entegrasyonu. Bu faydalar arasında daha az ağ trafiği, klon-kontrollü kopyalama özellikli entegre yönetim ve otomatik konfigürasyon, denetleme ve raporlama özellikleri yer alıyor.
•SQL Sunucusu için tasarlanmış yeni özelliklerle geliştirilmiş Microsoft veri koruma özelliği, SQL Sunucusu 2012 desteği, Exchange, SharePoint ve Hyper-V için Granular Level Recovery kurtarma özelliği.
•Verilerin, cihazların ve kullanıcıların paylaşımlı yedekleme ortamlarında mantıklı biçimde bölgelere ayrılmasını sağlayan çok kullanıcı yönetimi.

NetWorker 8.0’ın tüm özelikleri için EMC NetWorker 8.0 data sheet veri dosyasını linkten indirebilirsiniz.

Yedekleme ortamının performansını, güvenilirliğini ve verimliliğini optimize eden EMC’nin Global Hizmetleri de NetWorker’ın bu yeni özelliklerini tamamlıyor. Hizmetler arasında mevcut yedekleme altyapısını optimize etmeye ve istikrarlı hale getirmeye yönelik öneriler sunan altyapı değerlendirme çalışmasının yanısıra; ortamın kapasitesini, performansını ve randımanını geliştirmeye yardımcı olacak EMC Health Check hizmetleri de yer alıyor. Tüm bu hizmetler EMC Global Hizmetleri’nin yedekleme ve kurtarmaya yönelik kapsamlı hizmet portföyünün bir parçası olarak sunuluyor ve teknolojileri benimseme sürecini hızlandırmaya yardımcı oluyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları