29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EMC İş Ortakları Satış Yarışması Sonuçlandı
27 Aralık 2011 Salı 22:53

EMC İş Ortakları Satış Yarışması Sonuçlandı

EMC’nin faaliyet gösterdiği ülkelerde düzenlenen global EMC İş Ortakları Satış Yarışması'nın Türkiye birincisi belirlendi.

Bilgi altyapısına yönelik çözümler konusunda dünya lideri EMC’nin düzenlediği İş Ortakları Satış Yarışması'nın sonuçları açıklandı. 1 Nisan 2011’de başlayan yarışma; Portekiz, İspanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerin katılımıyla global olarak gerçekleşti. Yarışmanın Türkiye ayağında ise, E-Çözüm Bilişim’den Oğuz Pınar birincilik ödülünü aldı.

EMC’nin çözüm ortaklarından E-Çözüm Bilişim’in Ege Bölge Müdürü Oğuz Pınar; 2011 ikinci ve üçüncü çeyrekte en yüksek satış rakamını elde ederek; birincilik ödülü olan Rolex model saatin sahibi oldu. Oğuz Pınar ödülünü, EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez’den teslim aldı.

EMC tarafından geliştirilen AX, CX, NS, NX’in yanı sıra; 2011 yılbaşında pazara sunulan VNX ve VNXe, Centera ve Atmos ürünlerinin satış rakamları üzerine kurgulanan yarışma; 2011 yılı ikinci ve üçüncü çeyrek sonuçları ve 2011 yılı son üç çeyrek sonuçları olmak üzere iki bölümde gerçekleştiriliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları