16 Mayıs 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EMC, Yönetim Çözümlerinde Pazar Lideri
25 Şubat 2012 Cumartesi 16:30

EMC, Yönetim Çözümlerinde Pazar Lideri

Ovum Research tarafından yayınlanan rapora göre EMC Documentum, Kurumsal İçerik Yönetimi pazarına ve zihinlere hükmediyor.

EMC, yaptığı açıklamada dünyanın ileri gelen sektör analiz şirketi Ovum’un en son yayınlanan Karar Verme Matrisi: İçerik Yönetimi Platformu Sağlayıcısı Seçimi başlıklı araştırma raporunda, pazar lideri olarak tanımlandığını duyurdu. Raporda, Ovum analistleri tarafından değerlendirilen yedi tedarikçiden biri olan EMC için, “EMC’nin Documentum ürünü, hâlâ işletmelere yönelik içerik yönetimi pazarında hakimiyetini sürdürmektedir” açıklaması yer alıyor.

EMC Content & Case Management  Grubu Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Rohit Ghai konuyla ilgili olarak, “ECM platformları ile ilgili en son yayınlanan Matris’te yer almaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. İşletmelerin yeni bilgi ortamı içinde çalışma ve rekabet etme yöntemlerini baştan başa değiştiren Documentum’un  bugün pazarda mevcut olan diğer bilgi yönetimi çözümlerinden farklı olarak, müşterilerimizin mevcut verilerinden maksimum avantaj ve fayda sağlamasına yardımcı olmak hala üzerinde en çok durduğu konudur. Ovum gibi öncü analist firmalarının başarılarımızı ve çabalarımızı takdir etmesi de kazanma odaklı stratejimizin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor” dedi.

Ovum, EMC’yi “Özellikle içerik yönetimi desteği konusunda sunduğu kapsamlı bir dizi özellik ve güçlü yönleri ile, ECM pazarının uzun süredir ön saflarında yer alan önemli bir oyuncu olduğu için” lider olarak tanımladı. EMC, vaka yönetimi, bilgi yönetimi ve geleneksel içerik yönetimine yönelik ECM teknolojileri sunuyor.

Documentum ECM çözümü, üstün güvenlik ve idare özellikleri ile bilgileri tüm yaşam döngüsü boyunca yönetmek için en kapsamlı ve üst düzeyde entegre olunabilir bir platform sunuyor. Müşteriler, mekân ve zamandan bağımsız, herhangi bir cihazdan bilgilerine güvenli biçimde erişebilme, bilgilerini yönetme, dağıtma, kontrol etme ve bu bilgileri kullanarak kurum içerisinde işbirliği yapma olanağına sahip oluyor.

Documentum’un en yeni çözümü olan ve işletme sınıfı uygulamalar için bir çeşit hibrit bulut bilişim modeli olan EMC OnDemand, müşterilerin bulut bilişime geçiş süreçlerini hızlandırmaya yardımcı olmak için tasarlandı. EMC OnDemand, kullanıcıların en son çıkan yazılım sürümlerinden haberdar olarak sürümleri sistemlerine yüklemelerini, karmaşık uygulamaların yönetimini basitleştirmelerini ve BT ile ilgili toplam harcamalarını azaltmalarını sağlıyor. Tüm bunlar, uygulamaların ve çözümlerin çalışması için gereken BT sistemlerinin veri merkezleri tarafından yönetilmesi ve veri merkezleri tarafından güvenli bir şekilde kullanıcıların yerel ağlarına bağlanması ile mümkün oluyor.   

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları