15 Ocak 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Elektromaka En İyi Kanal Yönetimi Ödülü
30 Mayıs 2011 Pazartesi 13:38

Elektromak'a En İyi Kanal Yönetimi Ödülü

Elektromak, Endonezya Bali'de yapılan TOSHIBA Distribütörleri Toplantısında En iyi Kanal Yönetimi (Best Channel Management) Ödülü'nü aldı.

Toshiba TEC tarafından düzenlenen ve 50'den fazla ülke distribütörünün katılım sağladığı toplantıda Toshiba TEC Genel Müdürü Hidetaki Nonami, önümüzdeki sürece ilişkin yeni yatırım ve ürün gamı projelerini tanıtırken, Toshiba Asya Pasifik Grubu Genel Müdürü Yoshida Minoru, 2010 yılına ait performans endekslerini anlatarak sağlanan üstün başarıdan dolayı tüm distribütörlere teşekkürlerini sundu.

Elektromak, geçen sene aldığı En İyi İş Büyümesi (Best Growth in Business) Sağlayan Distribütör Ödülünün ardından; bu yıl da En Değerli Bayi Ağı Oluşturma ve Yönetimi Ödülü"ne layık görüldü.

Dünya'daki en eski Toshiba distribütörü olma özelliğine sahip Elektromak, sürdürdüğü istikrarlı gelişim ve üstün performansı ile toplantıda Türkiye"yi bir kez daha başarı ile temsil etmiş oldu.

Elektromak, bu büyük başarıyı 8-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında İstanbul Point Otel'de düzenleyeceği kutlama toplantısı platformunda bayileri ile de paylaşacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları