15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Elektromak Toshibadan Yeni Ofis Yazıcılar
29 Şubat 2012 Çarşamba 13:24

Elektromak Toshiba'dan Yeni Ofis Yazıcılar

Toshiba Elektomak çok az yer kaplayan Dijital Çok Fonksiyonlu Ofis Yazıcıları (MFP) - e-STUDIO223/243 ve e-STUDIO195/225 ürünlerini tanıttı

Serinin e-STUDIO195/225 modelinde iş yerinde üretkenliği artırmak için baskı, fotokopi, tarama ve faks özellikleri bir arada bulunuyor. Kompakt boyutları A3 ebadına kadar baskı almayı mümkün kılıyor ve böylece değerli ofis alanı kullanımını en aza indirirken olağanüstü uygun maliyetler sunuyor.

Dakikada 24 sayfa lokal baskı ve kopyalama hızına sahip olan e-STUDIO223/243 ve e-STUDIO195/225 modellerinin her ikisi de yüksek performansa sahipler. Standart kopyalama, GDI baskı ve Twain tarama özellikleriyle donatılmış e-STUDIO195/225 çok çeşitli görevleri yerine getirmenizi sağlıyor.

Daha Fazla Kolaylık Sağlayan Esnek Özellikler

N-in-1 Baskı/Kopyalama özelliği ile tek bir kağıda birden fazla sayıda orijinalin basılmasını sağlayarak kağıt tüketimini azaltıyor. Standart elektronik tasnif özelliği e-STUDIO223/243 ve e-STUDIO195/225 cihazlarının maksimum 999 adet çoklu kopyalama çıkışı gerçekleştirebilmesini mümkün kılıyor. Yüksek standart hafıza kapasitesi hacimli işlerin devamlı yürütülebilmesini sağlıyor. Çift Yönlü Baskı, Elektronik Tasnif ve Kimlik Fotokopisi gibi özellikler size maksimum kullanım kolaylığı sunarken zaman, emek ve maliyetten tasarruf sağlıyor.

Kolay Kullanım
Büyük düğmelere sahip şeffaf sıvı kristal kontrol paneli baskı, kopyalama, tarama ve faks fonksiyonlarına kolay erişim sağlıyor. e-STUDIO195/225 modelinde bulunan opsiyonel ağ fonksiyonları ile kullanıcılar daha iyi belge yönetimi ve gerçek zamanlı, merkezi malzeme ve cihaz takibi sunan çok sayıda katma değerli e-STUDIO Çözümlerinden yararlanabiliyorlar.

Entegrasyona Hazır
e-STUDIO 223/243 ve e-STUDIO 195/225 serisi cihazlara opsiyonel ağ fonksiyonları üniteleri eklediğinizde çok çeşitli çözüm ve uygulamalardan yararlanabiliyorsunuz. e-BRIDGE Filo Yönetim Sistemi (EFMS) işyerinde Toshiba Çok Fonksiyonlu Yazıcıları (MFP) tüm takip ve idare işlemlerini merkezileştirebiliyor. Ofis kullanıcıları cihaz kullanımı ve tüketimini ölçebiliyor ve hakkında faydalı bilgileri alabiliyorlar. IT personeli de çok çeşitli MFP ayarlarını uzaktan senkronize edip kopyalayabiliyor.

Ekonomik ve Çevre Dostu

e-STUDIO serileri çok daha düşük maliyet ve enerji ile çalışacak biçimde tasarlandı. Çift Yönlü Baskı, E-Postaya Tarama, Otomatik Uyku Modu gibi özellikler maliyetlerin düşürülmesine ve enerji tasarrufuna yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra her iki seri de çevre bilinci gözetilerek tasarlandı ve üretildi. Toshiba’nın benzersiz toner geri dönüşüm sistemi, kullanılabilir kaynakların israfını en aza indirmek amacıyla, hiçbir tonerin ziyan edilmemesini kullanılmasını sağlıyor. Her iki sistem de RoHS ve Energy Star şartlarını karşılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları