17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Electroluxten Yemek Okulu
05 Haziran 2007 Salı 10:37

Electrolux'ten Yemek Okulu

Electrolux, amatör yemek yapma tutkunlarına Kalamış’ta açtığı Electrolux Studio Yemek Okulu ile hizmet verecek.

Dünya beyaz eşya devi Electrolux, amatör yemek yapma tutkunlarına Kalamış’ta açtığı Electrolux Studio Yemek Okulu ile hizmet verecek. Türk ve Dünya mutfaklarından farklı lezzetlerin, ilginç tariflerin ve yemek yapma tekniklerinin yer aldığı zengin kurs programıyla dikkat çeken Electrolux Studio Yemek Okulu’nun açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

Electrolux Beyaz Eşya ve Cake Studio işbirliğiyle hizmet verecek olan Electrolux Studio Yemek Okulu’nun açılış kokteylinde Electrolux Türkiye Genel Müdürü Ziya Öztürk, dünyaca ünlü Fransız Şef Nicolas Cartier ile muhteşem bir yemek şovu gerçekleştirdi. Electrolux Genel Müdürü Ziya Öztürk, Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nde öğretim görevlisi olan Nicolas Cartier ile yaptığı yemek şovu ile iş yaşamındaki başarısını mutfakta da ispatladı. Öztürk, yapılan yemeklerden tadan davetlilerden tam not aldı.

Firmalara yönelik team workshopları ve ailelerin çocuklarıyla birlikte katılabileceği kurs programıyla bekar ya da evli her kesime hitap edecek olan Electrolux Studio Yemek Okulu’nda kursiyerler, pazar günleri hariç haftanın her günü saat 10.30 ile 14.00 arasında Dünya ve Türk mutfaklarından yeni tatlar keşfedecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları