22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EISA, Epson Stylus Photo R3000’i ödüllendirdi
22 Kasım 2011 Salı 22:13

EISA, Epson Stylus Photo R3000’i ödüllendirdi

Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA), baskı teknolojileri alanının öncü markası Epson’u geniş formatlı yazıcı kategorisinde bu yıl da ödüle layık buldu. Böylece, Epson Stylus Photo R3000, EISA 2011-2012 kapsamında ‘Avrupa Yazıcı Ödülü’nün sahibi oldu.

Baskı teknolojileri ve dijital görüntüleme uzmanı Epson, Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği’nin (EISA) 2011-2012 ‘Avrupa Yazıcı Ödülü’ne, Epson Stylus Photo R3000 adlı yazıcısı ile layık görüldü. Geniş formatlı yazıcılar kategorisinde öne çıkan R3000 aynı zamanda düşük baskı maliyeti ile de dikkat çekiyor.

Photo R3000 yazıcısının yüksek kalitesinden ve düşük maliyetli baskı özelliğinden etkilenen EISA kurulu, yazıcının profesyonel fotoğrafçı ve kendini geliştirmiş amatör fotoğraf sanatçıları için ideal olduğunu vurguladı.

 

Epson Türkiye ProGrafik Kanal Müdürü Çağdaş Sevgen, ödülle ilgili şunları söyledi;

“Epson Stylus Photo R3000, kullanıcılarımızın geri bildirimleri ile ortaya çıkan bir üründür. Onları dinledik, yorumlarını değerlendirdik ve kartuş kalitemizi bir adım daha öteye taşıyarak yazıcıya, gelişmiş sanat kağıdı besleme özelliklerini de dahil ettik.”

 

Stylus R3000 ile enerji tasarrufu sağlayın!

Epson Stylus R3000, nitelikli güç etkinliği ENERGY STAR ile güç tüketimini azaltarak aynı zamanda faturaları da düşünüyor. Aydınlatmalı LCD kontrol paneli, önden yüklemeli sanat kağıdı yuvası ve sınırsız baskı özelliklerinin yanı sıra USB, Wi-Fi ve 10/100 Ethernet bağlantısı sunan Photo R3000 hiç kuşkusuz kullanıcıların vazgeçilmez bir parçası ve yardımcısı olacak.

Epson Stylus Photo R3000, baskılarınız için mükemmel olan yüksek kaliteli mürekkepler ile profesyonel kalitede çıktıları erişebilir kılan bir A3+ fotoğraf yazıcısı. Önden yüklemeli sanat kağıdı besleme özelliği kağıt eklemeyi kolaylaştırıyor; yanlış doldurmayı ve yazıcının arkasındaki yer ihtiyacını azaltıyor. Medya besleme talimatlarını görüntülemek ve mürekkep seviyelerini kontrol etmek 2,5 inç renkli LCD sayesinde ise çok kolay. Yüksek kapasiteli, 25,9ml mürekkep kartuşları sayfa başına maliyeti optimize ederken baskınızın en uygun maliyetlerle tamamlanmasını sağlıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları