16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eğitişimden Altmış Bininci Mezun
06 Nisan 2011 Çarşamba 17:03

Eğitişim'den Altmış Bininci Mezun

Eğitişim Kariyer Enstitüsü'nün sunduğu Business School, 60 bininci mezununu vermenin gururunu yaşıyor.

Bugünün ve geleceğin lider ve yöneticilerinin kariyer yolculuklarının her aşamasının başarı öyküleriyle dolu olmasını sağlamak vizyonuyla hizmet veren Eğitişim Kariyer Enstitüsü"nün Türkiye"nin en kapsamlı ve işe yerleştirme odaklı eğitim programı Eğitişim Business School, yeni mezunlara ve iş arayanlara iş dünyasının kapılarını açmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Sony Eurasia Genel Müdürü Mohsen Noohi, Intel Türkiye Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış Müdürü Ege Ertem, Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir, Reckitt Benckiser Türkiye Başkanı ve Iglo Genel Müdürü Caner Tunaman ve Unilever Türkiye Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel gibi alanlarında öncü ve uzman markalarının üst düzey yöneticilerinin eğitimci olarak yer aldığı, Türkiye"deki ilk ve tek yoğunlaştırılmış iş hayatına hazırlanma ve yetkinlik artırma programı Eğitişim Business School, 60 bininci mezununu vermenin gururunu yaşıyor.

Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilmiş özel istihdam bürosu olan Eğitişim Kariyer Enstitüsü"nün sunduğu ve iş hayatına başarılı bir giriş yapmak ya da iş dünyasındaki hayal edilen kariyere doğru ilerlemek isteyenlerin adresi olan Eğitişim Business School; İnsan Kaynakları Okulu (Human Resources School), İletişim Okulu (Communication School), Girişimcilik Okulu (Entrepreneurship School), Finans Okulu (Finance School), Dijital Strateji Okulu (Digital Strategy) ve Pazarlama okullarından (Marketing School) oluşuyor.

Eğitişim Business School programlarından Human Resources School katılımcısı üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve iş arayanlar; gelecekte insan kaynakları yöneticisi olmalarını sağlayacak bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip oluyorlar. Communication School; üniversite öğrencilerine yeni mezunlara ve iş arayanlara geleceğin iyi birer iletişimcisi olmanın kapılarını açıyor.

Entrepreneurship School, kendi işlerini kurmak isteyen üniversite öğrencileri ve yeni mezunlara, hayatlarına katkı sağlayan, girişimciliğin sırlarını paylaşıyor. Finance School; finans alanında kariyerlerine yön vermek isteyenlere finans alanını keşfetmelerine olanak sağlıyor.

Digital trategy School; üniversite öğrencilerine yeni mezunlara ve iş arayanlara dijital dünyanın geleceğinde söz sahibi olmanın kapılarını açıyor.
Marketing School; pazarlama dünyasını hedefleyen üniversite öğrencilerine, yeni mezunlara ve iş arayanlara bu dünyanın kapılarını açıyor.

Bu okullar altında Koçluk seansları, Kişilik envanteri uygulamaları, Kariyer eğitimleri, Mülakat teknikleri, Staj ve İş olanakları ve İş dünyasının önde gelenleri ile sosyal ortamları paylaşmaktan oluşan programlar ile iş dünyasına hazırlanmanın bütün aşamaları yaşanıyor.

Eğitişim Business School; program sonunda Acıbadem Sağlık Grubu, Global Menkul Değerler, Ali Raif İlaç, Reckitt Benkiser ve Youtholding"in aralarında bulunduğu Türkiye"nin önde gelen şirketlerinde iş ve staj imkanı da sunuyor.

Program sonunda katılımcılara profesyonel İK yöneticileri tarafından mülakat eğitimi de verilirken, yurt dışındaki partner Business School"ar ile yurt dışına eğitime gitme imkanı da sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları