21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eğitişim Business’ta Yeni Dönem
24 Haziran 2011 Cuma 15:36

Eğitişim Business’ta Yeni Dönem

Türkiye’deki ilk ve tek yoğunlaştırılmış iş hayatına hazırlanma ve yetkinlik artırma programı Business School’un yeni dönem eğitim programları Temmuz ayında başlıyor.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde iş ve staj imkanı sunan Eğitişim Business School’un pazarlama, finans, insan kaynakları, girişimcilik, iletişim ve dijital strateji konulu eğitim programları; iş profesyonelleri ile gençleri bir araya getiriyor.

Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün Türkiye’nin en kapsamlı ve işe yerleştirme odaklı eğitim programı Eğitişim Business School’un pazarlama, finans, insan kaynakları, girişimcilik, iletişim ve dijital strateji eğitimleri Temmuz ayında başlıyor.

Eğitişim Business School, yeni dönemde kapısını 16 Temmuz’da başlayan Pazarlama Okulu (Marketing School) ve Girişimcilik Okulu (Entrepreneurship School) ile açıyor. İnsan Kaynakları Okulu (Human Resources School), İletişim Okulu (Communication School) ve Finans Okulu’nda (Finance School) dersler 17 Temmuz’da başlıyor. Dijital Strateji Okulu’nda (Digital Strategy School) ise yeni dönem ders zili 14 Ağustos’ta çalıyor.

Okullar bünyesinde Koçluk seansları, Kişilik envanteri uygulamaları, Kariyer eğitimleri, Mülakat teknikleri, Staj ve İş olanakları ve İş dünyasının önde gelenleri ile sosyal ortamları paylaşmak’tan oluşan programlar ile iş dünyasına hazırlanmanın bütün aşamaları yaşanıyor. Programlar sayesinde katılımcılar, özelliklerine en uygun sertifika programlara yönlendiriliyor. Süreç sonunda katılımcılara profesyonel İK yöneticileri tarafından mülakat eğitimi verilirken, yurt dışındaki partner Business School’ar ile yurt dışına eğitime gitme imkanı da sunuluyor.

Okullar dahilinde Coca-Cola’dan Turkcell’e, P&G’den Microsoft’a birçok önemli markanın uzman yöneticileri, bilgilerini ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşıyor. Ayrıca Eğitişim Business School, katılımcılarına Acıbadem Sağlık Grubu, Global Menkul Değerler, Ali Raif İlaç, Reckitt Benkiser ve Youtholding’in aralarında bulunduğu Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde iş ve staj imkanı sunuyor.

Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilmiş özel istihdam bürosu olan Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün sunduğu ve iş hayatına başarılı bir giriş yapmak ya da iş dünyasındaki hayal edilen kariyere doğru ilerlemek isteyenlerin adresi olan Eğitişim Business School hakkında detaylı bilgiye 0212 236 19 00 numaralı telefondan, www.egitisim.com.tr adresinden ve Facebook sayfasından ulaşılabiliyor.

Eğitişim Business School Programları
Marketing School (16 Temmuz): Kariyerlerine pazarlama alanında yön vermek isteyen katılımcıların kendilerini tanımalarına ve pazarlama alanını keşfetmelerine olanak sağlayan program, eğitimlerin ardından Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde yapacakları stajlar ile iş hayatını ve ilgilendikleri alanları daha yakından tanımalarına olanak sağlıyor.

Entrepreneurship School (16 Temmuz): Girişimcilik Okulu, geleceğin büyük patronları olmak isteyen üniversite öğrencileri ve yeni mezunların kendilerini tanımalarına ve projelerini hayata geçirme basamakları konusunda bilgi sahibi olmalarına olanak sağlıyor.

Human Resources School (17 Temmuz): Programla birlikte katılımcılar insan kaynakları alanını keşfediyor ve program sonunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde yapacakları stajlar ile iş hayatını ve ilgilendikleri alanları daha yakından tanımalarına olanak sağlıyor.

Communication School (17 Temmuz): Program, İletişim alanında kariyerlerine yön vermek isteyen katılımcıların; reklamcılık, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler alanını keşfetmelerine olanak sağlıyor.

Finance School (17 Temmuz): Finance School, katılımcılarına Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde finans alanında yaptıkları stajlar ile iş hayatını ve finans alanını daha yakından tanıma imkanı sunuyor.

Digital Strategy School (14 Ağustos): Dijital dünyada kariyerlerine yön vermek isteyen katılımcıların kendilerini tanımalarına ve dijital pazarlama, dijital girişimcilik ve yönetim alanlarını keşfetmelerine olanak sağlayan program, bunun yanında bu alanlarda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde yapacakları stajlar ile iş hayatını ve ilgilendikleri alanları daha yakından tanımalarına olanak sağlıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları