29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eğitime Hayat Verenler Ödüllendirildi
11 Mayıs 2007 Cuma 18:49

Eğitime Hayat Verenler Ödüllendirildi

Forum İstanbul’un, 10-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen 6’ıncı büyük buluşması “Geleneksel Kütüğe İsim Çakma Töreni” ve “Eğitime Hayat Verenler Ödülü” ile son buldu.

2023 Türkiye Vizyonu hareketinin öncülüğünü yapan Forum İstanbul’un, 10-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen 6’ıncı büyük buluşması “Geleneksel Kütüğe İsim Çakma Töreni” ve “Eğitime Hayat Verenler Ödülü” ile son buldu.

“Yarının Kurulması - Hedef 2023” başlığı ile yola çıkan Forum İstanbul eğitime verdiği desteği “Geleneksel Kütüğe İsim Çakma Töreni” ve “Eğitime Hayat Verenler Ödülü” ile sürdürüyor.

Cumhuriyet’in 100. yılı olan 2023’te 100 ismin kütüğe çakılmasının hedeflendiği “Yüzyıl Onur Listesi”ne bu yıl dört kişi daha eklendi. Eğitime verdikleri büyük destek nedeni ile bu yıla kadar 20 ismin çakıldığı kütüğe Forum İstanbul 2007’de, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Elginkan Vakfı Kurucusu Merhum Ekrem Elginkan ve Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Berker adını yazdırdı.

“Eğitime Hayat Verenler Ödülü”ne ise bu yıl beş isim layık görüldü. Eğitime katkılarından dolayı Tekofaks Panasonic Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bermek, Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Abbas Güçlü ve CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ile birlikte TOKİ ve UNİCEF Milli Komitesi ödüle layık görüldü. TOKİ adına ödülü Erdoğan Bayraktar aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları