01 Ağustos 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EFten Sevgililer Günü Yarışması
10 Şubat 2011 Perşembe 17:32

EF'ten Sevgililer Günü Yarışması

EF Uluslararası Dil Merkezleri, Sevgililer Günü'nde 3 öğrenciye çok özel bir hediye veriyor.

Dünyanın yurtdışı eğitim lideri EF Uluslararası Dil Merkezleri"nin Sevgililer Günü yarışmasına katılmak için; www.ef.com.tr/TaylorSwift internet sitesine girerek Taylor Swift"in şarkı sözleri ve Paris kültürü hakkındaki soruları yanıtlamak gerekiyor. EF, 14 Şubat Sevgililer Günü"nde düzenlenecek çekilişle üç şanslı katılımcıyı belirleyecek ve kazanan yarışmacılar, diledikleri bir arkadaşlarını da bu geziye davet edebilecek. Şanslı yarışmacıların Paris seyahati; Taylor Swift"in 17 Mart"taki konseriyle aynı tarihlerde gerçekleşecek. Çekilişle seçilecek ilk 3 kişi dışında da öğrencilere, aralarında "Speak Now" adlı albümün yer aldığı 100 farklı Taylor Swift ödülü verilecek.

EF Pazarlama Direktörü Mats Ulenius; "EF öğrencilerine en sevdikleri şarkıcıyı sorduğumuz ankette, "Taylor Swift" en çok oy alan idollerden biri oldu. Taylor Swift, gençler için harika bir örnek; 20 yaşına kadar başardıklarına baktığınızda bunu görebiliyorsunuz. Şarkı sözlerinde genellikle aşk ve romantizme yer verdiği için Sevgililer Günü yarışmasına çok uygun olduğunu düşünüyoruz. Taylor, dünyanın her yanından hayranlarıyla tanışmayı dört gözle bekliyor!" dedi.

Birçok platin albüme sahip olan Nashville"li sanatçı, içinde Mine ve yeni yayınlanan Back to December single"larının da yer aldığı 3. stüdyo albümü Speak Now"ı tanıtmak için 18 ülkeyi kapsayan bir turnede bulunuyor. Swift, 17 Mart"ta Paris"in tanınmış müzik mekanlarından Le Zénith"te bir konser verecek. Kulübe, Paris"in kalbinde yer alan EF Uluslararası Dil Merkezi"nden metroyla kolayca ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları