25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EFin Yeni Yıl Hediyesi
13 Aralık 2010 Pazartesi 12:05

EF'in Yeni Yıl Hediyesi

EF, düzenlediği yarışma ile öğrencilerine Shakira ile tanışma fırsatı sunuyor.

Dünyanın yabancı dil eğitimi lidelerinden EF Uluslararası Dil Merkezleri, kendisine ait internet sitesi üzerinden düzenlediği yarışmayı kazanan gençlere yurtdışı tatili ve ünlü şarkıcı Shakira ile tanışma fırsatı veriyor.
EF Education First Pazarlama Direktörü Mats Ulenius, "Yılbaşı için çok özel bir şey yapmak istedik. Yurtdışı eğitim organizasyonunda dünyanın en büyük eğitim firması olarak, gençlerin asla unutamayacakları bir yurtdışı gezisi kazanmalarını arzu ettik ve bir yarışma düzenledik. Yarışmanın 5 galibi, haftasonu tatilinin bir parçası olarak Shakira"yla tanışmak üzere seyahat edecek. Kesin olarak nerede buluşulacağı 2011"in ilk aylarında belirlenecek. Kazananların hepsi ülkelerine döndüğünde, EF her birine tüm arkadaşlarını da davet edebilecekleri bir DJ partisi düzenleyecek. Ayrıca yarışma, her gün Shakira"yla ilgili farklı bir hediye veren yılbaşı takvimini de içeriyor. www.ef.com.tr/shakira sitesine kayıt olan katılımcılardan şanslı olanlar, idol olarak seçtikleri Shakira"yla buluşacak" dedi.
EF; dil, kültür ve coğrafya engellerini aşma misyonuyla 1965 yılında kuruldu. 400 okul ve 15 milyondan fazla öğrenciyle EF; dil okulları, akademik dereceler, yurtdışı eğitim gezileri ve kültürel değişim konularında uzman kuruluşlar arasında. EF"in başlangıçta Apple ile işbirliği sonucu doğan özel Efekta™ Sistemi, dünyanın en gelişmiş İngilizce öğrenme yöntemi ve EF"in dil okullarıyla Englishtown. com"da online İngilizce derslerinde kullanılıyor. 1.200 kuruma İngilizce eğitimi konusunda yardımcı olmanın yanı sıra EF, 2008 Pekin Olimpiyatları"nın Resmi Dil Eğitim Hizmetleri Tedarikçisi oldu ve halen Brezilya"nın 2014 Dünya Kupası"na hazırlanmasına destek oluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları