16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Edufairs Kasım 2011 Fuarları Başlıyor
21 Kasım 2011 Pazartesi 14:56

Edufairs Kasım 2011 Fuarları Başlıyor

Edufairs’in 20 – 27 Kasım 2011 tarihlerinde Ankara, Adana, İzmir ve İstanbul’da...

Türk öğrencilerin yurtdışı eğitim fuarına olan talebi yabancı eğitim kuruluşlarının Türkiye’ye olan ilgisini artırdı. Aralarında Üniversitelerin, Kolejlerin, Dil Kursları’nın ve teknik okulların yer aldığı 50’yi aşkın eğitim kurumu, Edufairs’in düzenleyeceği yurtdışı eğitim fuarında, Türk öğrencileri ile buluşmak üzere Türkiye’ye geliyor.

Fuara katılan öğrenciler ve veliler, fuar sürecince vize başvurusundan okul ücretlerine, sunulan öğrenim programlarından konaklamaya kadar yurtdışı eğitimin her aşamasıyla ilgili bilgi sahibi olabilecekler. Ayrıca Avustralya, Kanada ve ABD gibi ülkelerin konsolosluk yetkilileri fuar süresince vize işlemleri ve genel eğitim koşulları konusunda öğrenci ve velilere bilgiler verecekler.

Aralarında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin yer aldığı 20 farklı ülkeden gelen eğitim kuruluşları fuara katılan öğrencilere ülkeleri ve verdikleri eğitimler hakkında ayrıntılı bilgi verme fırsatı bulacaklar. Fuar aynı zamanda okulların temsilcileriyle yüz yüze görüşmek için eşsiz bir fırsat sağlayacak. Fuara katılacak 10’u aşkın kurum ilk defa Türkiye’de bir fuara katılıyor.

Hollanda Üniversiteleri burs imkânları ile geliyor

Hollanda’da yüksek öğrenimle ilgili bütün kuruluşları bünyesinde bulunduran NUFFİC, 4 Üniversite ile fuara katılacak. Burslu olarak öğrenci alan Hollanda Üniversiteleri’nin yanı sıra birbirinden farklı burs ve indirim seçeneği sunan üniversiteler Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarlarında öğrencilerle buluşacak.

Edufaris’in bu yıl ikincisini düzenleyeceği Yurtdışı Eğitim Fuarları, 20 Kasım 2011 Ankara Hilton Oteli, 22 Kasım 2011 Adana Hilton Oteli, 24 Kasım 2011 İzmir Hilton Oteli ve 26 – 27 Kasım 2011 tarihlerinde İstanbul Hilton Oteli’nde gerçekleşecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları