26 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EBSO Kalite Yolculuğuna Çıkıyor
12 Nisan 2011 Salı 15:12

EBSO Kalite Yolculuğuna Çıkıyor

Ege Bölgesi Sanayı Odası ile KalDer kalite bilincini yaygınlaştırmak amacıyla protokol imzalayacaklar.

Ege Bölgesi"nde kalite bilincinin yaygınlaştırılması ve kuruluşların kalite yönündeki çabalarının özendirilmesini amaçlayan KalDer, Ege Bölgesi Sanayi Odası ile birlikte adım attıkları mükemmellik yolundaki çalışmalarını imzalayacakları protokolle pekiştirecekler.

Yerel Kalkınma ve yerel topluluklarda mükemmelliğin sürdürülebilir hale getirme düşüncesiyle yolları kesişen KalDer İzmir Şubesi ve Ege Bölgesi Sanayi Odası çalışmalarını başlatmışlardır.

EBSO"da yapılacak olan basın toplantısında, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender YORGANCILAR ve KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman ÜNAL Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi"ni imzalayacaklar.
İmzalanacak iyi niyet bildirgesi sonucunda, KalDer İzmir Şubesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası"na mükemmellik yolculuğunda refakat edecektir. Söz konusu işbirliği kapsamında KalDer"in desteği ile EBSO; kurumun ve üyelerinin standartlarını yükseltmeyi, üyelerine verdiği hizmetin niteliğini arttırmayı ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları