14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ebru Çokişler TTNET ile Telekoma Geri Döndü
14 Ekim 2011 Cuma 13:11

Ebru Çokişler TTNET ile Telekom'a Geri Döndü

7 yıl boyunca Turkcell'de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yaptıktan sonra farklı sektörlerden şirketlerde görev yapan Çokişler, TTNET Kurumsal İletişim Müdürü görevi ile telekom sektörüne geri döndü.

Turkcell'in 2002 yılında sosyal sorumluluk alanında WEPR Kristal Obelisk Ödülü alan kısaca Kardelenler olarak adlandırılan Çağdaş Türkiye'nin Çağdaş Kızları projesinin yaratıcılarından Lebin Ebru Çokişler, TTNET'in Kurumsal İletişim Direktörü oldu.

Geçtiğimiz çarşamba günü yeni görevine başlayan Çokişler, İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Çokişler, profesyonel hayatının ilk yıllarında Show TV ve Cine 5 gibi medya kuruluşlarında program koordinatörlüğü, yapımcı ve yönetmenlik görevlerini üstlendi.

Kariyerinin devamında Turkcell’de göreve başlayan Çokişler, burada 7 yıl boyunca; Kurumsal İletişim Müdürü ve CEO Ofisi Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı görevlerini yürüttü. Çokişler, Petrol Ofisi’nde Kurumsal İletişim Müdürü olarak 4,5 yıl çalıştıktan sonra, Abdi İbrahim İlaç firmasında Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev aldı. Evli ve 2 çocuk annesi olan Çokişler, 18 yıllık kariyerinde son olarak Ogilvy PR Türkiye’de Genel Müdürlük görevini yürüttü.

Çokişler'in yer aldığı önemli projeler arasında Turkcell'in 2002 yılında sosyal sorumluluk alanında “WEPR Kristal Obelisk Ödülü” alan "Çağdaş Türkiye'nin Çağdaş Kızları" projesi ve sponsorluk kategorisinde Petrol Ofisi'nin Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği IPRA 2007 Altın Dünya Ödülü kazandığı “Petrol Ofisi Formula 1 Turkish Grand Prix” projesi de bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları