27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EASTPAK Okul Çantaları
29 Ağustos 2007 Çarşamba 11:04

EASTPAK Okul Çantaları

EASTPAK, birbirinden cazip renk ve desenleriyle bu sezonda öğrencilerin en favori çanta markası olmaya hedefliyor.

Sağlamlığı, kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle, gençlerin en çok tercih ettiği çanta olan EASTPAK, birbirinden cazip renk ve desenleriyle bu sezonda en favori çanta markası olmaya devam ediyor.

Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı EASTPAK’lerin en büyük özelliği, 30 yıl garanti verebilecek derecede sağlam ve kaliteli olması. Kilitli dikiş sistemi ve iç yüzeyinde bulunan teflon kaplama ile sağlamlık maksimuma çıkıyor. Ürün, yırtılmalar hariç herhangi bir şekilde delindiğinde kendi kendini tamir edebilme özelliğine sahip.

Bütün dünyada gençlerin vazgeçemediği ve birer klasiğe dönüşen Padded Pak, Delegate ve Junior'ın bu yılki modellerinde yeni renk alternatiflerini görmek mümkün. Sıra dışı desen ve ilgi çekici renkleri ile satışa sunulan bu ürünlere "Limited Edition" adı altında, kısıtlı sayıda üretilen ek bir koleksiyon ilave ediliyor. Limited Edition ürünleri, adından da anlaşılacağı üzere sadece bir sezona özel olarak, belirli sayıda üretiliyor ve tekrarı olmuyor.

Ayrıca, sezon çantaları arasında bulanan Macy isimli model özellikle genç kızların gözdesi olmaya aday. Çarpıcı renk seçenekleri ve kullanışlı tasarımı bu modeli benzerlerinden bir adım öne çıkarıyor. Çantalarda göze çarpan en önemli detaylar; bol cepli olmaları.

Eastpak çantalar; Sportworks, İntersport, Ayakkabı Dünyası, Nezih Kitabevi, D&R, Megavizyon gibi seçkin mağazalarda satılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları