04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E.S Digital, HP Scitex Endüstriyel Baskı Makinesi Aldı
17 Ocak 2012 Salı 17:09

E.S Digital, HP Scitex Endüstriyel Baskı Makinesi Aldı

E.S Digital, müşterilerine gelişmiş geniş formatlı baskı teknolojilerini sunmak için üç yeni HP Scitex Endüstriyel Baskı Makinesi kullanmaya başladı.

Rishon LeZion, İsrail’deki E.S Digital’ın yüksek kaliteli ve hızlı iş teslim süreleri sağlayabilmek için üç yeni HP Scitex geniş formatlı yazıcı satın aldığını duyurdu. HP Scitex FB7500 Endüstriyel Baskı Makinesi, HP Scitex TJ8600 Endüstriyel Baskı Makinesi ve HP Scitex XP5300 Endüstriyel yazıcı ile yüksek kaliteli ve hızlı işler yapılacak.

E.S Digital, Ağustos 2011’de reklam yaparak görünürlüklerini artırmak isteyen şirketlere eksiksiz ve hızlı bir iş çözümü sunma amacıyla kuruldu. Çığır açan teknolojilere ve makinelere yatırım yapan şirket, piyasadaki en profesyonel ve progresif geniş formatlı dijital baskı şirketleri arasına girmeyi hedefliyor.

E.S Digital kurucusu ve CEO’su Eyal Shemesh, “Şirketi kurduğumda, kendi kendime ‘şirketi nasıl farklılaştırabilirim?’ diye düşündüm. Bu alanda eskiden beri kazandığım deneyimlerim, müşterilerin siparişlerinin hemen karşılanmasını istediklerini öğretti, bu yüzden çok hızlı iş teslimine yardımcı olan bir sistemi oluşturmama imkân verecek ekipmanlar satın aldım” dedi.

E.S Digital açık hava tabelaları, promosyon posterleri, kendinden yapışkanlı araç kaplamaları ve satın alma noktasında markalandırma gibi geniş bir ürün yelpazesi üretiyor. Müşterileri arasında İsrail pazarında iletişim, sağlık, moda endüstrileri alanında faaliyet gösteren şirketler, perakende mağazaları ve diğer lider şirketler bulunuyor.

E.S Digital’ın satın aldığı üç HP Scitex makinesinin ortak yönünün yüksek verimlilik olduğunu belirten Shemesh, üç makinede de canlı renkler sağlayan, çevre açısından güvenli ve zaman içerisinde dış mekânlarda dayanıklılık ve direnç gösteren UV işlemli mürekkepler kullanıldığını söyledi.

HP Scitex FB7500 Endüstriyel Baskı Makinesi, ekran yazıcıları için tasarlanmış ve kullanıcılara kendi fiyat sınıfındaki en yüksek verimliliğe sahip dijital düz yataklı yazıcıyı sunuyor. Baskı kalitesini maksimuma çıkarmak ve POP ekranları, tabelalar, sergi grafikleri, arkadan aydınlatmalı ekranlar, otobüs durakları, posterler ve çok daha fazlasını kapsayan uygulamaları geliştirmek için altı renkli bir işlem kullanıyor.

HP Scitex TJ8600 Endüstriyel Baskı Makinesi, çeşitli esnek mat veya parlak levhalara ve ruloyla beslenen ortamlara baskı yapabiliyor ve çift taraflı baskıları uygun maliyetle üretebiliyor. En üstün renk tutarlılığını sağlamak için tam veya noktalı perdah kullanılan özel uygulamalar, ürün yelpazesinin genişletilmesine olanak veriyor.

HP Scitex XP5300 Endüstriyel Yazıcı, yazdırma süre ve maliyetlerini minimuma indiren, benzersiz bir mürekkep kapasitesi sunuyor. Yüksek kaliteli iç mekan satın alma noktası ekranlarının yanı sıra, sektör lideri hızlarla dış mekan tabelalarına baskı yapabiliyor.

Yalnızca birkaç ay önce kurulmuş olmasına rağmen, E.S Digital’ın yeni kurulan HP makineleri bir dizi büyük projeyi gerçekleştirmek için kullanılıyor. Yeni HP Scitex TJ8600 Endüstriyel Baskı Makinesi, İsrail’in en büyük sağlık sigortası kurumunun iki ziyaretçi merkezindeki iç mekân tabelalarını hazırladı ve duvar dekorlarını markaladı. Aynı makine, Tel Aviv yakınlarındaki büyük bir sinema kompleksinin yeni kanadındaki 1000 metrelik iç merdiven boşluğunun ve sinema duvarlarının markalanması için de kullanıldı. HP Scitex FB7500 Endüstriyel Baskı Makinesi, ayrıca, İsrail’in lider perakende süpermarket zincirlerinden birinin Kapa-blok montajlı tabelalarını kapsayan bir projede büyük başarı gösterdi. Tüm işler 24 saat içerisinde teslim edildi.

Shemesh, “Rakiplerin makineleri daha ucuz olabilir, ancak bu alandaki geçmiş deneyimlerimden HP’nin mükemmel hizmet ve sıradışı imkânlar sağlayan çok kaliteli bir ortak olduğunu biliyorum. Bu avantajları arkamıza alarak, çok yakın bir zamanda hedeflerimize ulaşmaya hazır olacağız” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları