02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-Ticaret Mikro MBA programı Aralık’ta
22 Kasım 2011 Salı 18:16

E-Ticaret Mikro MBA programı Aralık’ta

Istanbul Business School’da, sektörün büyük oyuncularının eğitmen olduğu “E-Ticaret Mikro MBA” programı Aralık’ta başlıyor

Gittigidiyor.com Marka, Halkla İlişkiler ve İletişim Yöneticisi Ozan Tatar , Grupanya Yönetici Ortağı Can Mustafa Köne ,  Grupfoni Kurucu&Genel Müdürü H.Burak Hatipoğlu, Markapon Genel Müdürü Murat Demirhan, Markafoni Pazarlama Direktörü Hakkı Arıkan, BTS&Partners Direktörü Nilay Erdem, BTS&Partners Direktörü Yücel Hamzaoğlu, Markafoni’yi satın alan PayU/Naspers Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer, SEM SEO Direktörü Serbay Arda Ayzıt, SEM Satış Müdürü Alper Cengiz ve  Pabbuc.com Yönetici Ortak Serdar Yaman’ın eğitmen olduğu eğitim programını kaçırmayın!

E-ticaretin hayatımızdaki rolü gün geçtikçe artıyor. Sektörlerin bu gelişimden etkilenmemesi mümkün değil... Bu dünyanın yapısını, kurallarını ve dinamiklerini öğrenerek kendinizi geliştirmek istiyorsanız “E-Commerce Micro-MBA” programı tam size göre… Aralık ayında başlayacak olan ve toplam 4 hafta sürecek olan E-Ticaret Mikro MBA programı kapsamında her Cumartesi Hilton ParkSa/Maçka’da 10:00-18:30 saatleri arasında olmak üzere 34 saat eğitim verilecek. Eğitim programına E-ticaret sektörüne adım atmak isteyen yeni mezunlar; iş dünyasında ve e-ticarette yükselen trendleri yakından takip etmek isteyen çalışanlar, yönetici adayları ve kendi işini kurmak isteyen genç girişimciler katılabilir.

 

E-Ticaret Mikro MBA programının direktörlüğünü yürüten GittiGidiyor.com Marka, PR ve İletişim Yöneticisi Ozan Tatar, eğitim programıyla ilgili şunları söylüyor:  “Teknolojide yaşanan hızlı değişim hayatımızı her açıdan etkiliyor. Bunun önemli bir yansımasını da toplam ticaret içindeki payı her geçen gün artan e-ticaret sektöründe görüyoruz. Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre sanal poslardan geçen tutar yılın ilk yarısında yüzde 50 artarak 10,3 milyar TL seviyesine ulaştı. Bu büyüme hızının önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini öngörüyoruz. Bu gerçeği göz önünde bulundurarak farklı profillere (üniversite öğrencileri, profesyonel çalışanlar, şirket sahipleri, girişimciler vs.) sahip birçok kişinin kendini e-ticaret konusunda geliştirmesinin bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum. Bu program, dopdolu içeriği ile katılımcılar için önemli bir gelişim kaynağı olacak. E-ticaret sektörünün gelişimine olan katkısı ise hepimiz için oldukça anlamlı.”


Bu eğitim programına katılanlar, E-ticarette büyük resmi görebilecek ve  iş modellerini kavrayacak; E-ticaretin hukuksal ve finansal boyutlarını değerlendirebilecek;  E-ticarette pazarlamanın önemini öğrenecek;  Bilgi teknolojileri, müşteri hizmetleri ve insan kaynaklarının e-ticaret içindeki rolünü özümseyecek ve sektörün önemli temsilcileri ile tanışma fırsatı ve onlardan yaşanmış örnekleri dinleme fırsatı bulacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları