25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
e-Ticaret Micro MBA Programı Başlıyor
06 Nisan 2012 Cuma 19:27

e-Ticaret Micro MBA Programı Başlıyor

Istanbul Business School’da, sektörün büyük oyuncularının eğitmen olduğu E-Ticaret Mikro MBA programı 14 Nisan’da başlıyor

E-Ticaret Mikro MBA programının direktörlüğünü yürüten GittiGidiyor.com Marka, PR ve İletişim Yöneticisi Ozan Tatar, eğitim programıyla ilgili şunları söylüyor: “Teknolojide yaşanan hızlı değişim hayatımızı her açıdan etkiliyor. Bunun önemli bir yansımasını da toplam ticaret içindeki payı her geçen gün artan e-ticaret sektöründe görüyoruz. Bankalar arası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre sanal poslardan geçen tutar 2010 yılına kıyasla yüzde 50’nin üzerinde büyüyerek 20 milyar TL seviyesini geçmiştir. Bu büyüme hızının önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini öngörüyoruz.Bu gerçeği göz önünde bulundurarak farklı profillere sahip birçok kişinin kendini e-ticaret konusunda geliştirmesinin bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum. Bu program, dopdolu içeriği ile katılımcılar için önemli bir gelişim kaynağı olacak. E-ticaret sektörünün gelişimine olan katkısı ise hepimiz için oldukça anlamlı.”

Bu eğitim programına katılanlar, E-ticarette büyük resmi görebilecek ve  iş modellerini kavrayacak; E-ticaretin hukuksal ve finansal boyutlarını değerlendirebilecek; E-ticarette pazarlamanın önemini öğrenecek;  Bilgi teknolojileri, müşteri hizmetleri ve insan kaynaklarının e-ticaret içindeki rolünü özümseyecek ve sektörün önemli temsilcileri ile tanışma fırsatı ve onlardan yaşanmış örnekleri dinleme fırsatı bulacak.

GittiGidiyor.com  Yazılım Geliştirme Müdürü Hakan Erdoğan, GittiGidiyor.com Marka, PR ve İletişim Yöneticisi Ozan Tatar, BTS & Partners Direktörü  Nilay Erdem ,PayU/Naspers Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer, SEM SEO Direktörü  Serbay Arda Ayzit, Grupfoni Kurucu ve Genel Müdürü H. Burak Hatipoğlu, Markapon Genel Müdürü Murat Demirhan, SEM Satış Müdürü Alper Cengiz, Teknosa Alternatif Satış Kanalları Müdürü Hakan Orhun, BTS & Partners Direktörü  Yücel Hamzaoğlu, Evim.net Yöneticisi Ali Özen, Markafoni Pazarlama Direktörü Hakkı Arıkan, Teknosa Kategori Müdürü Berkin Ecevit’in eğitmen oldukları bu benzersiz eğitim programını kaçırmayın!

E-ticaretin hayatımızdaki rolü gün geçtikçe artıyor. Sektör her geçen gün hızla büyüyor Kurumlar ve profesyoneller için yeni fırsatlar barındıran bu sektörün yapısını, kurallarını ve dinamiklerini öğrenerek kendinizi geliştirmek istiyorsanız E-Commerce Micro-MBA programı tam size göre… 14 Nisan’da başlayacak olan ve toplam 4 hafta sürecek olan E-Ticaret Mikro MBA programı kapsamında her Cumartesi Hilton ParkSa/Maçka’da 10:00-18:30 saatleri arasında olmak üzere 34 saat eğitim verilecek. Eğitim programına E-ticaret sektörüne adım atmak isteyen yeni mezunlar; iş dünyasında ve e-ticarette yükselen trendleri yakından takip etmek isteyen çalışanlar, yönetici adayları ve kendi işini kurmak isteyen genç girişimciler katılabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları