08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-kitap İle Tanışma Zamanı
13 Ağustos 2012 Pazartesi 12:40

E-kitap İle Tanışma Zamanı

Dünyada yükselen e-kitap trendinin Türkiye’deki öncüsü ve lideri konumundaki reeder markasının yeni modeli reeder2, Türkiye’nin en çok satılan e-kitap okuyucusu oldu.

Dokunmatik e-ink ekran, kablosuz internet bağlantısı, MP3 çalma, RSS reader ile online yayın takibi ve 5 dilde dokunmatik sözlük gibi özellikleriyle dikkat çeken reeder2, dünyanın en iyi e-kitap okuyucuları arasında gösteriliyor.

Kitaptan okur gibi…
reeder2’nin en önemli özelliği göz yormayan ekranı. E-ink (e-mürekkep) adı verilen bu ekran teknolojisi; bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında bulunan LCD ekranların aksine, kağıttan okuma etkisi yaratarak gözlerin bozulmasını engelliyor. reeder2 sahipleri, binlerce kitabı yalnızca 240 gram içinde taşırken, kitap sayfasından okumanın da keyfini yaşıyor. Üstelik e-ink ekranın okuma hızını ve konsantrasyonu arttırdığı da bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek.
Okurken sayfalara not alma, ayraç koyma, satırların altını çizme gibi ritüellerinizi devam ettirebileceğiniz reeder2 ile okurken, aklınıza takılan bir konuyu internette araştırabilir ya da yabancı dildeki bir kelimenin üzerine dokunarak anlamını görebilirsiniz.

Milyonlarca sayfa yalnızca 240 gram!
Yüzlerce kitabı yalnızca 240 gram ağırlığındaki bir cihaza sığdırıp tüm kütüphanenizi yanınızda taşımak… Dilediğiniz kitaba, dilediğiniz anda ve dilediğiniz yerde anında ulaşıp okumaya başlamak…Şimdi reeder2 ile tüm bunlar mümkün. Üstelik MS Office ve PDF desteği sayesinde yalnızca kitaplarınızı değil okumanız gereken tüm makale ve benzeri dökümanları reeder2’nize yükleyebilirsiniz.

Daha ucuza, daha çok kitap!
E-kitap, bilginin kitlesel yayılımını arttırıp hızlandırma anlamında matbaadan dahi daha etkili bir buluş. Üstelik kitapların okura ulaşma süreçlerini kısaltarak, kitap etiketlerine yansıyan basım, depolama, taşıma maliyetlerini ortadan kaldırıyor. Ayrıca; kağıt tüketimini sınırlandırarak doğayı korumaya yardımcı olan reeder2 kullanıcıları, cihazın 10 güne varan şarj ömrü sayesinde enerjiyi de verimli kullanmış oluyor.

Çevreci, yenilikçi ve ekonomik reeder ürünleri Teknosa, Bimeks,Electroworld, Metro, Tesco, D&R, Remzi Kitabevi gibi Türkiye çapındaki zincirlerde ve online alışveriş sitelerinde satılıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları