15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-İş Uzmanlığı Sertifika Programı
15 Haziran 2007 Cuma 14:33

E-İş Uzmanlığı Sertifika Programı

Workcube, endüstri mühendisliği ve İşletme bölümlerinden yeni mezun gençler ve kariyerine e-iş'de devam etmek isteyen profesyonelleri bekliyor. .

E-iş uygulama yazılımları üreticisi Workcube, e-iş çözümleri sektöründeki yetişmiş işgücü açığını kapatmak ve kariyerini e-iş çözüm uzmanı olarak sürdürmek isteyen gençleri sektöre kazandırmak için başlattığı program kapsamında kursiyerlere ERP, CRM, Tedarik Zinciri Yönetimi, İnsan Kaynakları yönetimi, Proje Yönetimi, B2B ve B2C Portal yönetimi gibi konularda eğitim vererek birebir uygulamalı staj imkanı sunacak.

E-İş’in, bir kurumun iş, iş birliği ve iletişim süreçlerini, %100 internet teknolojileri kullanarak yürütmesi demek olduğunu ve bu kavramın ERP, CRM v.b. kavramların tümünü kapsadığını belirten WorkCube E-İş Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Ömer Turhan; "internet işimizi ve iş yapma biçimlerini derinden etkiledi, E-iş sadece bir teknoloji değil aynı zamanda bir stratejik dönüşüm demek. Workcube olarak bu stratejik önüşümü kurumlara taşıyacak ve yönetebilecek uzmanların yetişmesi için bu eğitimleri başlattık. Kurumsal yazılım çözümlerinde spesifik alanlarda uzmanlaşmış pek çok kişi var. Ama olayın bütünün görebilen, operasyonlar, departmanlar ve iş ortakları ile kurum arasındaki iş akışları ve süreçleri analiz edip yönetebilen kişi sayısı çok az. Bu eğitimlerle hedefimiz bir kurumun tüm iş, iletişim ve işbirliği süreçlerini bir bütün halinde görüp yönetebilecek uzmanlar yetiştirmek” dedi.

Türkiye çapında orta olçekli işletmelerin e-dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla uygulamaya konan sertifikasyon programı 24 hafta sürecek. 8 haftalık sınıf eğitiminin ardından kursiyerlerin bizzat sahaya inerek, süregiden e-iş projelerinde uygulamalı staj görmeleri sağlanacak. Workcube bu program doğrultusunda 2007 sonuna kadar 100 e-iş uzmanı yetiştirmeyi hedefliyor.

Sertifikasyonu başarıyla tamamlayan kursiyerlere istihdam imkanı sağlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları