02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-GÜVEN’den İmzala Gönder Ürünü
06 Temmuz 2011 Çarşamba 14:04

E-GÜVEN’den İmzala Gönder Ürünü

E-GÜVEN’in İmzala-Gönder ürünü, kurumların yıllık operasyonel maliyetlerinde %75 azalmayı beraberinde getiriyor.

Paranın yanı sıra zamandan da tasarruf sağlayan ürün, mobil ortamdan giriş imkanı, kiralama seçeneği ve etkili şifreleme gibi özellikleriyle sektörde ilk ve tek örnek olarak dikkati çekiyor. Türkiye’nin ilk Elektronik Sertifika ve Mobil İmza Hizmet Sağlayıcısı E-GÜVEN, kurumların imza yükünü hafifleten ve bankacılık talimatlarının güvenle gönderilmesi gibi işlerde büyük kolaylık sağlayan İmzala-Gönder ürününü piyasaya çıkardı. İmzala- gönder ürünü pek çok işlevsel kolaylığı da bünyesinde barındırıyor.

İşte İmzala-Gönder ürününün sağladığı bazı kolaylıklar:

• İmzala-Gönder mevcut kurum içi onay uygulamalarına oranla operasyonel süreçlerde %75 maliyet tasarrufu sağlıyor.
• İmzala Gönder istendiği takdirde kiralanabiliyor. Böylece kurumu için herhangi bir sabit yazılım masrafı çıkarmıyor. Diğer yandan isteyenler için kurum içi sabit kullanım modeli de mevcut.
• Kağıt ortamında oluşturulan veriler dijital ortamda saklanabiliyor. İmzala-Gönder arşiv konusuna kalıcı bir çözüm sunuyor.
• Bilgisayarın yanı sıra mobil ortamdan da girişe olanak sağlaması mobil yöneticilerin işlerini çok kolaylaştırıyor.
• Çoklu iletişime imkan tanıyan ürün, tüm kurumlarla iletişimi tek bir çözümde birleştiriyor.
• Kullanıcılara formları anında kontrol edip düzeltme imkanı sunan ürün hata payını %80 oranında azaltıyor.
• Hata payını azaltan ve iş sürecini hızlandıran ürün böylece kurumun performansında %60-75 artış sağlıyor.
• Etkili şifreleme özelliği sayesinde internet kullanımında yetki verilmeyen kişilerin dokümanları okumasına izin vermiyor ve dokümanların gizliliğini koruyor.
• E-imza ve mobil imza ile entegre ürün hukuki geçerliliğe sahip dokümanlarla rahatça ve güvenle çalışma imkanı sağlıyor.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini açıklayan E-GÜVEN İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Ayşegül Tüzün şunları söylüyor: “Bundan bir kaç yıl önce kurumlar, özellikle bankacılık işlemlerinde ödeme talimatlarının e-imzalı olarak gönderilmesi için daha statik masaüstü uygulamalar ile bu işlemlerini gerçekleştiriyorlardı. Ancak zamanla dokümanın bir sonraki imzacıya gönderilmesi aşamasında herhangi bir uyarıcı mail ya da SMS gitmiyor olması, özellikle mobilitesi yüksek yönetici kadronun mobil ortamlardan uygulamaya ulaşma konusundaki yaşadıkları sıkıntılar ve istendiği takdirde hem e-imza hem de mobil imza ile dokümanın imzalanabilecek olması ön plana çıkan ihtiyaçlar oldu. E-GÜVEN olarak ilk günden bu yana müşterilerimizin taleplerine önem verdiğimiz için bu ihtiyaçlara tam karşılık veren İmzala-Gönder için çalışmalarımızı tamamlayarak pazara sunduk. Kısa sürede Türkiye’de tanınmış pek çok kurum ve kullanıcı tarafından kullanılmaya başlanan İmzala-Gönder ile kullanıcılar kendi söylemleriyle dokümanın peşinden koşmayı bıraktılar. Uygun maliyetinin yanı sıra güvenlik, hız, kolaylık gibi pek çok işlevi bir arada barındıran İmzala-Gönder, bu pazarda ilk ve tek olmasıyla da öne çıkan bir ürün”.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları