04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-Data ZyXEL Ana Dağıtıcısı oldu
19 Haziran 2012 Salı 13:00

E-Data ZyXEL Ana Dağıtıcısı oldu

İletişim ve Haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL Türkiye, yeni Katma Değerli Distribütör (Value Added Distributor - VAD) Programı çerçevesinde E-Data Teknoloji ile işbirliği yaptı.

ZyXEL Türkiye, Katma Değerli Distribütör (Value Added Distributor - VAD) Programı çerçevesinde E-Data Teknoloji ile gerçekleştirdiği işbirliği ile Türkiye'deki Güvenlik ürünleri dağıtım ağını genişletmeyi hedefliyor.

ZyXEL Türkiye’nin iş ortakları arasında yer alan E-Data Teknoloji, VAD Programı kapsamında gerçekleşen işbirliği sayesinde, ZyXEL Güvenlik ürün ve çözümleri ile kurumsal ve proje bazlı çalışan Bayi ve müşterilerine kusursuz bir hizmet bütünü sağlama olanağı bulacak.

Yeni işbirliği ile ilgili bir değerlendirme yapan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, büyük hedefler doğrultusunda hayata geçirilen VAD Programı ile Kalite ve rekabete yeni bir boyut kazandıracaklarını belirterek şunları söyledi:
“Günümüzde her şey IP ye ve İnternete entegre oluyor, her geçen gün tüm sektörlerde bilişim teknolojileri ve internet güvenliği ile ilgili ihtiyaçlar artıyor. Özellikle dikey pazarlarda, küçük ve orta ölçekli bayi ve son kullanıcılara uzman desteği ihtiyacı artıyor. ZyXEL’in güvenlik ürün portföyü küçük işletmelerden büyük organizasyonlara geniş bir alana hitap ediyor. Amacımız tüm alanlarda öncelikle bayilerimize, en küçük projelerinde dahi en iyi danışmanlık ve teknik destek olanağı sunmak ve kaliteli servisi nihai kullanıcıya sağlamak. Güçlü teknik kadroya sahip daha fokus bir dağıtım sistemine ihtiyacımız artmakta. Bu çerçevede uzman kadroya sahip önemli yatırımlar yapan E-Data Teknoloji’yle aynı ortak vizyonda buluştuk ve bu alanda E-Data Teknoloji’yi çözümün liderlerinden biri olarak görüyoruz. Sürekli iyileştirme yaklaşımı, toplam kalite ve güvenli hizmet arayışı, çözüm odaklı bakış açısına sahip E-Data Teknoloji’yi iş ortağımız olarak ilk günden bu yana destekliyoruz. Yeni dağıtım programımızda da tüm gücümüzle kendilerine destek olmaya devam edeceğiz. Teknoloji dünyasının lider markalarından ZyXEL ile yaptığı işbirliğinin İş Ortaklarımız ve E-Data Teknoloji için de önemli avantajlar sağlayacağına inanıyorum.”

E-Data Teknoloji olarak müşterilerinin bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedeflediklerini belirten Genel Müdür T. Fatih Mutlu ise yeni işbirliğinden dolayı büyük heyecan duyduklarını vurgulayarak, güvenlik alanındaki katma değerli ZyXEL distribütörü olarak büyük başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları