29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dünyanın En Başarılı Projeleri Arasında
20 Aralık 2010 Pazartesi 10:29

Dünyanın En Başarılı Projeleri Arasında

Türk Telekom'un "Türkiye'ye Değer" markası, LACP Magellan Silver Award'a layık görüldü.

Türkiye"nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, iletişim kampanyaları alanında dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından olan, ABD merkezli LACP (League of American Communications Professionals/Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) Magellan Silver Award"a Toplum İlişkileri kategorisinde,"Türkiye"ye Değer" markası ile layık görüldü.
Türkiye"ye Değer projesi, LACP Magellan Ödülleri kapsamında ayrıca, "2010 yılında tüm dünyada gerçekleştirilen en başarılı 50 iletişim projesi" arasında gösterildi. Proje, jüri üyelerinden 100 üzerinden 97 puan alarak bu sıralamada yer aldı. Listede ayrıca Verizon, HP, Cisco, Coca Cola ve DHL gibi uluslararası şirketler bulunuyor.
Türk Telekom Türkiye"ye Değer çatı markası altında "Türk Telekom Okulları", "Türk Telekom İnternet Evleri", "Türk Telekom Spor Okulları", "Çocuklara Vitamin" ve "E-fatura Ormanları" gibi ulusal çapta yürüyen dev sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra, 82 il müdürlüğünde 100"den fazla yerel çalışmayı da yürütüyor.
Türkiye"ye daha fazla değer katabilmek için oluşturdukları Türkiye"ye Değer markasının ABD"de elde ettiği başarıdan mutluluk duyduklarını belirten Türk Telekom CEO"su K. Gökhan Bozkurt şunları söyledi: "2010 yılında "Bir fark yaratsak yeter, Türkiye"ye Değer" diyerek yarattığımız markamız Türkiye"ye Değer"in uluslararası alanda ödül alması nedeniyle mutluyuz. Türkiye"ye Değer bizim için, tüm çalışanlarımızın desteği ve emeği ile hayat bulması nedeniyle çok değerli. Projemizin sloganı tüm yöneticilerimizin katkısıyla belirlendi, logosu oy birliği ile oluşturuldu. Türkiye"ye Değer ile bugüne kadar eğitimden spora ve çevreye kadar birçok alanda ülkemiz için değer yarattık. Son dönemde uluslararası alanda art arda aldığımız ödüllere bir yenisini eklemenin gururunu yaşıyoruz."
LACP Başkanı Christine Kennedy de Türk Telekom"un başarısı ile ilgili şu yorumlarda bulundu: "Bu yıl Magellan ödüllerine sekiz ülkeden 375"i aşkın başvuru gerçekleşti. Yoğun bir rekabetin yaşandığı tüm başvurular arasında Türk Telekom özellikle dikkat çekiciydi. Proje gerek mesajlarının anlaşılırlığı ve yarattığı etki, gerekse uygulama açısından olağanüstü bir başarıya sahip. Projede yer alan tüm ekipleri kutlarız."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları