28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dünyagöz’e Yeni Atama
06 Ağustos 2012 Pazartesi 16:35

Dünyagöz’e Yeni Atama

Dünyagöz Hastaneler Grubu Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Dr. Alper Dölenmen atandı.

Dölenmen, 23 Mayıs 2012 itibariyle Dünyagöz Hastaneler Grubu’ndaki yeni görevine başladı. Bundan önce Farma-Tek İlaç San. A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışıyordu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesinde aldığı tıp eğitiminin ardından 2001 Yılında Türk Tabipler Birliğinden İşyeri Hekimliği eğitimi, 2002 yılında Uludağ Üniversitesi & Türk Tabipler Birliğinden Acil Tıp ve İlk Yardım Eğitimi alan Dr. Alper Dölenmen, Yüksek Lisansını da Girne Amerikan Üniversitesinde İşletme Fakültesi, Uluslararası İşletmecilik Bölümü’nde yapmıştır. Çalışma hayatına 1998 yılında Hekim olarak başlayan Dr. Dölenmen, ardından Eczacıbaşı Holding, Sifar İlaçları ve Biofarma gibi firmalarda devam etmiştir.

Profesyonel kariyerine Dünyagöz Hastaneler Grubu Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek olan Dr. Alper Dölenmen, “Rekabetçi Pazarlama, Ürün Yönetimi, Kilit Müşteri Yönetimi, Koçluk Becerileri, Agresif Satış Teknikleri, Eğiticilerin Eğitimi, Satış Ekibi Yönetimi, Kazanana satış ekibini yönetme, Etkili Sunum Becerileri, Benchmarking & Medicomarketing, Pazarlama Teknikleri, Liderlik” Sertifika Programlarını da tamamlamıştır. Dr. Alper Dölenmen İngilizce ve Japonca bilmektedir.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları