22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Duke Üniversitesinden Goldaşa Ziyaret
20 Eylül 2008 Cumartesi 09:35

Duke Üniversitesi'nden Goldaş'a Ziyaret

ABD Duke Üniversitesi'nin Executive MBA Programı öğrencileri Goldaş'ı ziyaret etti.

Birçok üniversitede başarısı tez konusu olan Goldaş"a ABD"li öğrencilerin ilgisi sürüyor. Uluslararası başarıları ile dikkat çeken ve bu başarısının sırrı merak edilen Goldaş"ı, son olarak ABD Duke Üniversitesi"nin Executive MBA Programı öğrencileri ziyaret etti.

Forbes dergisinin En İyi 20 İşletme Okulu arasında gösterdiği Duke (The Fuqua School of Business) Üniversitesi"nden 24 öğrenci, eğitim programlarının bir parçası olarak farklı ülkelere ziyaretler yapıyor. Gittikleri ülkelerin önemli şirketlerini gezen MBA öğrencileri, Türkiye ziyaretleri sırasında, sektöründeki lider konumu ve elde ettiği başarılar nedeniyle Goldaş"ı tanımayı tercih ettiler.

Duke University, The Fuqua School of Business"ta Executive MBA eğitimi alan öğrenciler, ülkelerinde farklı sektörlerden şirketlerde orta ve üst düzey yönetici konumunda bulunuyor. Goldaş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalınkaya"nın, Goldaş"ın tarihçesi, misyonu, vizyonu ve hedeflerini anlatan konuşmasını dinleyen öğrenciler, yapılan sunumlarla Goldaş"ı daha yakından tanıma fırsatı buldular. Sunumların ardından Goldaş"ın üretim tesislerini de gezerek detaylı bilgi aldılar.

Perakende de iddialı olan Goldaş markasının, Galleria Alışveriş Merkezi"nde yer alan mağazasını da ziyaret eden ABD"li ekibe, geleneksel Türk misafirperverliği eşliğinde Goldaş koleksiyonları tanıtıldı. Goldaş koleksiyonlarını çok beğenen öğrenciler, mağazadan sevdikleri için bir hediye almayı da ihmal etmediler.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları