25 Haziran 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DPİDye 41. Üye
02 Mayıs 2009 Cumartesi 14:57

DPİD'ye 41. Üye

Bireysel Tanıtım DPİD'in yeni üyesi oldu.

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmet sağlayan ve hizmeti alanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulan DPİD"e (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) bir üye daha katıldı. DPİD üye sayısı, doğrudan pazarlama sektöründe müşterilerine en etkin merchandising hizmetini sunmayı hedefleyen Bireysel Tanıtım"ın da katılımıyla 41"e ulaşmış oldu.

Bireysel Tanıtım AŞ: Türkiye geneline yayılmış geniş, dinamik ve uzman market aktivite ekibi ve farklı kurumsal şirketlerde deneyim kazanmış profesyonel yönetici kadrosuna sahip Bireysel A.Ş. 2006 yılında kuruldu. Ülker, Halk, Cola Turka, Komili, Rozi, Piyale, Luna, Kerevitaş, gibi ülkenin köklü marka ve firmalarına 1.600"ü aşan çalışanı ile hizmet veren Bireysel Tanıtım, Türkiye"deki merchandising yapılanmasının kilometre taşlarından biri oldu.

Türkiye"nin her bölgesinde, yüzü aşkın il ve ilçe merkezindeki satış noktalarında faaliyet gösteren Bireysel Tanıtım elemanları, sektöründe önde gelen yüze yakın markaya, çikolatadan bisküviye, mutfak grubundan kişisel bakım ürünlerine, çocuk bezinden mamaya, içecekten dondurmaya ve teknolojik ürünlere kadar birçok kategoriye hizmet vermektedir. Gerek yönetici kadrosu ve gerek mobil hizmet veren market aktivite ekibine ait 100"ü aşkın araçla en hızlı ve kaliteli hizmeti sunan Bireysel A.Ş. tüm bu vasıflarıyla sektöründe lider konumundadır.

DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği), 2005 yılında doğrudan pazarlama sektörüne vizyon kazandırmak, sağlıklı büyümesini sağlamak, sektör çalışanları arasında iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. Promosyonel Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktalarında Pazarlama, İnteraktif Pazarlama ve Veritabanına Dayalı Pazarlama alanlarından bir ya da daha fazlasında faaliyet gösteren şirketleri üyeliğe kabul etmektedir. Daha detaylı bilgi için: www.dpid.org.tr

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları