13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Double-Take Gold Sponsor Oldu
11 Mayıs 2012 Cuma 10:50

Double-Take Gold Sponsor Oldu

Double-Take, İstanbul’da bilişim profesyonellerini buluşturan Microsoft Managment Summit 2012 toplantısının Gold Sponsoru oldu.

Dünyada sayılı ülkesinde gerçekleştirilen Microsoft Managment Summit 2012, bu kez Mayıs ayında İstanbul’da gerçekleştirildi. Microsoft’un bulut bilişim odaklı kurumsal ürünlerinin sunulduğu etkinlikte Double-Take Gold Sponsor oldu. Bulut bilişim uygulamalarının mercek altına alındığı etkinlikte Double-Take ürünleri de tanıtıldı. Veri kurtarma çözümleri konusunda dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Double-Take, Microsoft platformuna yönelik çeşitli iş sürekliliği çözümleri ile öne çıkıyor.

Etkinliğin düzenlendiği Swissotel’de bir stand açan Double-Take,  burada bilişim profesyonellerine ürün ve hizmetleri hakkında bilgi aktarma imkanı buldu. Double-Take’in Türkiye Distribütörlüğünü, ESET antivirüs yazılımlarını Türkiye’de liderliğe taşıyan Stratus Bilişim Sisteml ri yapıyor.

Microsoft etkinliğini değerlendiren Stratus Bilişim Sistemleri CEO’su Alain Soria, “Double-Take, yıllardan beri Microsoft platformu üzerinde koşan kritik iş uygulamalarının olduğu sunucular için iş sürekliliği sağlayan bir çözüm. Microsoft’un, global olarak birkaç ülkede aynı zamanda yapılan bu etkinliklerden birinin öncelikle İstanbul’da olması bizi gerçek anlamda mutlu etti. Uluslararası katılımcıların da bulunduğu böyle bir etkinlikte, 2012’nin ikinci çeyreği sonunda çıkacak Double-Take’in yeni versiyonunu duyurmak bizim için büyük bir fırsat oldu” açıklamasını yaptı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları