21 Haziran 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DorukNet’ten CeBIT’e Özel Kampanya
04 Ekim 2011 Salı 12:15

DorukNet’ten CeBIT’e Özel Kampanya

DorukNet, CeBIT Bilişim haftasında iş dünyasına özel bir kampanya düzenleyerek şirketlere %30 indirim imkanı sunuyor.

Türkiye’de Microsoft Hyper-V platformu üzerinde bulut bilişim (Cloud) hizmetini veren ilk hosting firması olan DorukNet CeBIT Bilişim haftasında iş dünyasına özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında şirketler DorukNet Cloud sunuculara, Cloud Online Back-Up–Cloud Exchange ürünlerine yüzde 30 indirimle sahip olabilecek.

6 – 9 Ekim 2011 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi"nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na hosting sponsoru olarak destek veren DorukNet aynı zamanda bilişim fuarının en önemli etkinliklerinden biri olan World Hosting Day’in de Gold sponsorluğunu üstleniyor.
Bilişim sektöründe çalışan CEO ve CTO’ların katılımı ile gerçekleştirilen ve dünyanın en çok ses getiren web hosting etkinliği olan World Hosting Day Türkiye’de ilk kez gerçekleşirken DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman etkinlik kapsamında bir sunum yapacak.

CeBIT Bilişim Fuarı kapsamında DorukCloud hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen şirketler için özel bir kampanya da düzenleyen DorukNet tüm cloud sunucularda  yüzde 30 indirim imkanı sunuyor. 03-10 Ekim tarihleri arasında geçerli olan kampanya için 0212 326 92 00 telefondan, www.dorukcloud.com web sitesinden detaylı bilgi alabilirler.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları