24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DorukNet Şirketleri Buluta Taşıyor
25 Nisan 2011 Pazartesi 12:49

DorukNet Şirketleri Buluta Taşıyor

Microsoft Hyper-V platformu üzerinde bulut bilişim (Cloud) hizmetini veren hosting firması DorukNet, iş dünyasını cazip fırsatlar ile bulut bilişime taşıyor.

DorukNet, yaklaşık sekiz ay süren çalışma ve toplam 1,5 milyon dolarlık yatırımla DorukCloud hizmetini faaliyete geçirdi. DorukCloud ve bulut bilişim ile ilgili merak edilen tüm konuların irdelendiği özel bilgilendirme toplantıları ile bu hizmetin avantajlarını kurumlara aktaran DorukNet, bu çerçevede şirketlere cazip fiyatlar sunuyor.

DorukCloud hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen şirketler için özel bir kampanya düzenleyen DorukNet tüm cloud sunucularda bir yıl boyunca yüzde 20 indirim imkanı sunuyor. Şirketler, kampanya sayesinde 132 TL"den başlayan fiyatlarla DorukCloud hizmetinden yararlanma şansına sahip olabiliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.dorukcloud.com adresinden ve 0212 326 93 85 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.

DorukNet"in 18 yıl boyunca veri merkezi hizmetlerine odaklanması, yatırımları ve bu alandaki deneyimi ile Microsoft"un yetkinliği ve teknik desteği ile birleşmesi bu alanda hizmet alacak kurumlar için önemli bir avantaj içeriyor. DorukNet"in yıllardır kurumsal yapılara özel olarak sunduğu hizmet ve teknik destek altyapısı bulut bilişim yatırımı yapacak şirketler için önemli bir güvence oluşturuyor.

DorukCloud hizmeti alan kurumlar donanım, yazılım ve altyapı ihtiyaçlarından doğacak maliyetlere katlanmadan, istedikleri kadar işlemci gücü, bellek ve depolama kapasitesini belirleyip, web üzerinden satın alma işlemi gerçekleştiriyor ve hemen kullanıma geçebiliyorlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları