26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doritos & Ruffles ile Kampüsler Şenleniyor
20 Şubat 2008 Çarşamba 10:16

Doritos & Ruffles ile Kampüsler Şenleniyor

Doritos & Ruffles, bir ay boyunca 11 üniversiteyi eğlence merkezi haline getiriyor.

Eğlencenin her zaman yanında olan mısır cipsi Doritos ile En"lerin Patates Cipsi Ruffles, bir ay boyunca 11 üniversiteyi eğlence merkezi haline getiriyor. Doritos, müzik aktiviteleriyle üniversiteli gençleri eğlendirirken, Ruffles ise düzenlediği yarışmalarla kampüslerde en heyecanlı saatleri yaşatacak.

20 Şubat - 14 Mart 2008 tarihlerinde devam edecek üniversite etkinliklerinde gençler, binlerce şarkının yüklendiği Doritos Jukebox"dan seçtikleri şarkıyı dinleyebilecekler. Kısa bir süre önce müzik serisi kapsamında mısır cipsi sevenlere Doritos R&B, Doritos Rock ve Doritos Pop ürünlerini sunan Doritos, üniversite etkinliklerinde de jukebox"lara üç ayrı müzik türünde parçaları yükleyerek gençlerin ayağına kadar götürüyor.

Gidilen üniversitelerde Doritos, gençleri müzikle coştururken, aynı anda kampüsün bir başka mekanında Ruffles"ın En"lerin Köşesi heyecanı yaşanacak. Üniversiteli gençler, Chopstick ile en kısa sürede en fazla Ruffles yeme, en uzun süre Ruffles çevirme, elinde Ruffles ile en fazla hula hop çevirme, elinde Ruffles ile en fazla top sektirme yarışmaları ile eğlenceli saatler geçirecekler. Kazananları ise sürpriz hediyeler bekliyor. Ayrıca yarışmalardan çekilen görüntülerin www.ruffles.com.tr adresine eklenmesiyle yapılan oylamada birinci olanlar ipod-nano sahibi olacaklar.

İL ÜNİVERSİTE TARİH
Sakarya Sakarya Üniversitesi 20 / 21 Şubat
Eskişehir Anadolu Üniversitesi 22 Şubat
Konya Selçuk Üniversitesi 25 / 26 Şubat
Adana Çukurova Üniversitesi 27 / 28 Şubat
Antalya Akdeniz Üniversitesi 29 Şubat
Gaziantep Gaziantep Üniversitesi 3 / 4 Mart
Diyarbakır Dicle Üniversitesi 5 / 6 Mart
Malatya İnönü Üniversitesi 7 Mart
Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi 10 / 11 Mart
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 12 / 13 Mart
Kocaeli Kocaeli Üniversitesi 14 Mart

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları